Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miatt van ma ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miatt van ma ennyi meleg fiú?

Figyelt kérdés

Olvasni meg hallani h a fiukat mindig elutasítják, néha megalázzák, meg a fiúk szerint magasak a lányok igényei.

Lehet h emiatt a kiábrándulás miatt van egyre több meleg fiú?



2012. júl. 20. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szóval te csak a szépekhez vonzódsz, de ha te nem kellesz a külsőd miatt egy lánynak, akkor az utálatos meg beképzelt. Ezt mifelénk kettős mércének hívják.
2012. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem a lányok miatt van, hanem mert ma már egyre többen felvállaljuk.


Amúgy a lányoknak valóban hatalmas igényeik vannak, ahogy észreveszem a környezetemben, aki nem modell testalkatú, nem egy menő partyarc és nincs tele pénzzel, annak nem sok esélye van a csajoknál. Ilyen szempontból örülök, hogy én melegnek SZÜLETTEM, bár így sem könnyű párt találni sajnos.


23/F (meleg)

2012. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"aki nem modell testalkatú, nem egy menő partyarc és nincs tele pénzzel"


Az első kettővel még egyet is értek. A pénzes más kategória.

Én nem ide sorolnám.


A pénz legfeljebb annyiból fontos, hogy tudjon "kifogástalan külsejű" lenni.


Éppen azért egyre igényesebbek a nők a külsőre, mert a pénz egyre kevésbé számít nekik (többnyire nekik is van, kb annyi, mint a pasik többségének).


Ez persze azzal jár, hogy "letisztul" egy anyagias réteg is mindkét nemben. Ez más lapra tartozik.

2012. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem.

rohadt nehéz értelmes és tökéletes csajt találni. Ha megvan, akkor is 50%, hogy mást szeret, ha meg nem, akkor pont nem téged. De ezért eszembe nem jutna férfiak felé fordulni.

2012. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ájron ***** válasza:
52%
Ettől a kérdéstől rákot kaptam...
2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem, egyáltalán nem a lányok miatt van ma több meleg vagy biszexuális fiú (férfi).

Két dolgot tapasztalok, az egyik, hogy ma sincs több meleg, mint egy-két generációval ezelőtt, de ma könnyebben felvállalják (de ez a leszbikus lányokra is igaz). Régebben sokkal inkább titkolni kellett. A másik, hogy ma az uniszex kultúra is elmossa a szilárd és éles határokat (divat, öltözködés) a férfi és nő között.

2012. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Én ettől a kérdéstől meg egy teknőst kaptam
2012. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!