Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/f vagyok és még nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/f vagyok és még nem érdekelnek a lányok. Ez azt jelenti, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás definíció szerint se az, ha az ellenkező nem egyedei nem érdekelnek, hanem az, ha a saját nemed egyedei igen. Tehát ha a férfiakhoz vonzódsz, akkor igen, meleg vagy.
2011. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ez azt jelenti, hogy még nőnöd kell egy kicsit, hogy érdekeljenek a lányok.

Minden férfi másképpen alakul ki, te még nem nőttél fel a csajozáshoz. Kivételesen vannak még ilyenek is:)

2011. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális...
2011. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha fiúk viszont vonzanak.
2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem szólóknak

14évesen még engem sem érdekeltek a lányok hanem az jelentette számomra a mindennapi izgalmat vajon melyik nap milyen osztályzatot tudok hazavinni(szüleim minden 4esnél rosszabb jegy esetén késő estig balhéztak velem de ez személyes szocprobléma)

2011. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mentifantezsvér ***** válasza:
dehogyis vagy..:D nehogy hagy hogy bárki is bemesélje ezt :D csak még fiatal. :) 14 éves koromba még engem se érdekeltek a fiuk :) mostmeg már igen :P majd ha eljön ez ideje akkor érdekelni fognak a lányok nyugi :) 16/L
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nembaj h nem érdekelnek 1-2év és fognak:P
2011. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 valakiakitnemismersz ***** válasza:
én már az oviban is szaladgáltam utánuk xD. 14/f
2011. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 crawenn ***** válasza:
valakiakitnemismersz: én el is kaptam őket ^^
2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!