Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miatt van ma ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miatt van ma ennyi meleg fiú?

Figyelt kérdés

Olvasni meg hallani h a fiukat mindig elutasítják, néha megalázzák, meg a fiúk szerint magasak a lányok igényei.

Lehet h emiatt a kiábrándulás miatt van egyre több meleg fiú?



2012. júl. 20. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki valóban meleg, az nem a lányok miatt az.
2012. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. :) Azért van ma ennyi meleg, mert régen "seggbe rúgták" őket, ma meg nem. :)


Közvetve talán annyi igaz, hogy régen a házasság szinte kötelező volt, mert apád seggbe rúgott volna, ha nem nősülsz meg. :D


Ez az egyik oldala. A nők részéről főleg kötelező volt, így nem kellett azon stresszelni, lesz-e barátnő, társ.


De inkább a bisex sok, nem a full meleg, szerintem.

2012. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És a leszbi lányok, azok meg a fiúk miatt vannak?
2012. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"meg a fiúk szerint magasak a lányok igényei"


Ez sem ilyen egyszerű. Ma már vannak igényeik, és másfajták, mint régen, ez tény.


Régen Juliska alig várta, hogy Jóska elvegye (vagy Pista, tökmindegy), és Jóska lehetett ronda, mint a bánat. Lényeg, hogy sok földje legyen, meg eltartsa Juliskát, mert Juliska nem dolgozhatott.


Manapság ha "ronda" vagy, elküldenek a fenébe. Vagy ha valamit nem úgy szólsz. Ezért persze, jobban, és másban kell teljesíteni!


Itt most nem a pénzről beszélek, az csak egy szűk rétegre igaz (a nem pénzes, átlagos fiúismerőseimnek is van barátnőjük, szép lányok, de bizony alkalmazkodniuk kell nekik is, ha meg akarják tartani!)

2012. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Diavolino44 ***** válasza:

Lanyok kozott is rengeteg biszex van. De a fiuk jobban felvallajak a szexualitast.

De szerintem ez inkabb egy divat-hoborot..

2012. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Egy nagyon enyhe bisex hajlam szerintem alapból van a fiúkban. Nem kell megijedni. Ez közel sem jelenti, hogy mindenkiből elő is bújik, vagy szembesül vele.


A fiúknak mindenképpen felfokozottabb a szexualitásuk, mint a lányoknak, és sokuknál ez a "bi" hajlam csak annyit jelent, hogy ha nincs csaj, akkor ezt-azt más fiúval is bevállalnak.

2012. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
ha kiskorában egy fiút erőszak éri akkor meleg lesz
2012. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te kérdező, tudhatnád már, hogy MINDEN a lányok miatt van, még a második világháború és a vörösiszap katasztrófa is miattuk volt.
2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7: ez orbitális baromság.
2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem lehetséges.


Én csak a lányokhoz tudok vonzódni testileg, azon belül is csak a szépekhez, elég válogatós vagyok pechemre, de időnként nagyon elszomorodom és bedepizek, amiért egy lánnyal sem jön össze semmi. Mérgemben azt mondom bár b.zi lennék, akkor már lenne párom! Próbáltam volna, de nem sikerült vonzódnom a fiúkhoz, sajnos ez van. :/


MÉg mindig ezeket az utálatos, beképzelt kislányokat szeretem sajnos. :/

2012. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!