Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Az első 3 hétben boldog voltam,állandóan csak mosolyogtam stb. De amikor találkozunk nem tudunk miről beszélgetni,nincs közös témánk. Állandóan csak a volt csajaival jön,hogy mit csináltak,hogy hívják stb.,mintha féltékennyé akarna tenni. Vagy csak a barátnőimet piszkálja. Állandóan azzal jön,hogy én biztos nem szeretem,amikor nem írok neki facebook-on. Minden mondatába beleírja,hogy szeretlek,és amikor meg én nem írok neki,akkor azt mondja nem szeretem. Meg besértődik azon,hogy nem küldök neki smileyt,nem írom neki hogy hiányzik stb.

Egyszerűen untat. Mindig tudom,hogy kábé mit fog a következő mondatba írni.

Tehát idegesít engem,hogy az exeiről beszél,nem vagyok féltékeny,csak idegesít,mert nem érdekel.

Állandóan írja hogy majd mit vesz nekem. Múltkor írta,hogy majd legközelebb lesmárol.

Tehát röviden összefoglalva:

-idegesít

-unalmas

-untat

-idióta

-gyerekes

-nincs vele közös témám

-és sértődékeny.


Ja igen,és azt kihagytam,hogy már magam sem tudom mit érzek iránta. Szerintem nem szeretem. Régebben ha írt,még mielőtt megnyitottam volna az üzit,magamban így gondoltam "na mit írt a drága?",most meg ha ír "már megint mit írt ez az idióta?". Szerintetek dobjam?


Bocsi hogy hosszú lett:)


14/L



2012. júl. 17. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi rossz után nem hiszem, hogy több jót tudnál róla írni akkor egyértelmű már csak azért is mert jobbnál jobb pasik lesznek körülötted, ez a szerencsétlen meg beszéljen annak a volt barátnőiről aki meghallgatja. Ha neked elég ez az unalmas gyerek akkor maradj vele ha úgy érzed jobbat érdemes akkor tedd félre a sajnálatodat és szakíts vele mert fiatal vagy.
2012. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
Tudnál mondani legalább 1 olyan tulajdonságot, ami tetszik benne? A leírtak alapján max a külseje...ne pazarold rá az idődet...
2012. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha most nem szakítsz vele, szakítasz 1 hét múlva, ugyanis NEM SZERETED. Ebből nem lesz semmi komolyabb, úgyhogy tapintatosan add ki az útját!
2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te mar tudod a valaszt, csak akarod ,hogy engedeljezzuk ! :D
2012. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!