Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, h a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, h a szerelem elmúlik egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés

Meg lehet valakit úgy bántani, h a másik már ne szeresse és ne jelentsen neki semmit???

Egy kívülálló nagyon rondán bánt velem meg is ütött és a drága nem mondott rá semmit.



2012. júl. 17. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

"Lehetséges az, h a szerelem elmúlik egy pillanat alatt?"


Igen, lehetséges.


"Egy kívülálló nagyon rondán bánt velem meg is ütött és a drága nem mondott rá semmit."


Ezt a kívülállós részt nem teljesen értem, hogy jön ide:) A kívülállóba vagy szerelmes, vagy mi?

2012. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kívülálló bántott és a párom les.zarta! Így érthetőbb? Mert, hogy tőle sok támogatást kapok/kapunk stb...
2012. júl. 17. 16:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok támogatást kapunk és úgymond tűrnöm kéne, jobban mondva hunyjak szemet a dolog felett.
2012. júl. 17. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nem szeret.
2012. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom a párod családtagja. szerintem hagyjátok egymást... neked sem kell egy ilyen ember, pláne nem ilyen családdal.
2012. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen kívülálló emberkéről van szó, férfiról aki sok támogatást ad, ahhoz, h talpon maradjunk ebben a sz@r országban. Na Ő bántott a párom meg mondja, hogy sokban függünk tőle, hagyjam rá.
2012. aug. 1. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
én akkor sem maradnék mellette, akkor inkább egyedül, de nem egy ilyen nyominger mellett, aki képtelen engem megvédeni.
2012. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, hogy elmúljon. Velem is előfordult már, éppen ehhez hasonló okok miatt.
2012. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!