Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek Várjak-e Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Várjak-e Vele?

Figyelt kérdés
Van 1 Lány akivel Járni akartam Bejövök neki Ő is bejön nekem, De Amikor megkérdeztem tőle ő ezt mondta hogy várjak még vele...Szerintetek várjak vele vagy felejtsem el???

2012. júl. 17. 14:10
 1/6 kendrazoltan ***** válasza:
Ha mérlegre helyezed a vonzódás mértékét és az idő faktort, akkor kialakul benned egy kép, hogy mennyit érdemes várni a lányra. Lehet, hogy van valami elvarratlan szála valami előző kapcsoltból és szeretné azt letisztázni, hogy nyugodt körülmények között alakulhasson köztetek valami. Ezt nem tudhatod, legegyszerűbb megkérdezned, hogy miért kérte, hogy várj...időtlen-időkig nem érdemes várni, mert abba belesavanyodsz, de egy egészséges mértékig nem rossz dolog várni, ha megéri...;)
2012. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó tanácsot!És igen ha vissza emlékszem azt mondta hogy a volt pasija megbántotta...
2012. júl. 17. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell eslietni egy kapcsolatot. Lehet jobban meg szeretne még ismerni, esetleg őt megbántották ezért nem akarja elkövetni azt a hibát hogy olyannak jön össze aki iránt nincsenek komolyabb érzései.
2012. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még sok Kapcsolatban részem de akikkel eddig jártam azokat már kisiskolás korom óta ismerem.De ezt a Lányt nem!Nem tudom hogy mit ért az alatt hogy jobban megszeretne ismerni.
2012. júl. 19. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra nagyon ritkán van. (én nem is hiszek benne) Ennek fokozatosan kell kialakulnia, ahogy egyre jobban megismeritek egymást.Mivel nem régóta ismeritek egymást, meg akar ismerni, és megbizonyosodni arról hogy lehetnek irántad a későbbiekben komoly érzései. Ezt érti a jobban megismerés alatt
2012. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív kommenteket!Az összes válaszolónak szeretném meg kösszönni és Végre Nem az volt hogy beszólogattk mindt máshol hanem Pazaroltátok rám az időt és segítettetek Még 1 szer köszönöm És bocs a nyelvtanért!A billentyűm új és nem szoktam meg!
2012. júl. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!