Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bánt meg állandóan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt meg állandóan, ha szeret?

Figyelt kérdés

Tudom, érzem, hogy szeret én is őt. Viszont állandóan megbánt valamivel. Legutóbb szex közben röhögött órákon át egy arckifejezésemen.

Miért teszi ezt? Mindig valamivel megbánt, nem reagálom túl, csupán ilyen apróságokra gondolok.



2012. júl. 16. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes tuskó. Én megmondanám neki, úgy röhögjön, hogy még1 ilyen és nem fog tudni szex közben többet röhögni, mert nem fekszem le vele
2012. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy te érezd magad rosszul csak mert bunkó a pasid. Vagy hagyd el, vagy kerek perec mondd meg neki, hogy neked ez a viselkedés nem tetszik, úgyhogy vagy változtat vagy vége.
2012. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szeretet nem azt jelenti, hogy mondom, hogy szeretlek, hanem úgy viselkedem, hogy érezd - minden pillanatban - hogy szeretlek. Ha állandóan megbánt, az bocsi, de nem szeretet. De legalábbis nem olyan szeretet, mint amire neked szükséged lenne. Azzal meg nem sokra mész.


Ez egyébként NEM apróság.

Szex közben kiröhögni a másikat, az semmi más, mint tahóság vagy totális éretlenség a szexre. Még egy-két ilyen röhögés, aztán olyan gátlásaid lesznek, hogy kínlódhatsz éveken - és pasikon! - keresztül azzal, hogy el tudd engedni magad, és újra élvezd a szexet.


35N

2012. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd, miért jársz tahókkal?
2012. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, csak néha ilyen gyerekes módon megbánt. Megmondom neki, ha valami nem tetszik, de zavar, hogy mindig megbánt valamivel. Tökéletes minden, erre megszólal és tönkretesz mindent.
2012. júl. 16. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:

"Tökéletes minden, erre megszólal és tönkretesz mindent."

Nézd, nem akarlak megbántani, de ez nem tökéletes. Sürgősen beszélj vele, hogy szedje össze magát és figyeljen oda, mit csinál.

2012. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én kerekperec meg szoktam mondani, éreztetem vele, hogy éppen rosszul esett, amit csinált, mondott. Nem akarom elveszíteni, de ez néha elég kiábrándító tud lenni, főleg, amit szex közben művelt.
2012. júl. 16. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
És amikor megmondod neki ezeket, mivel magyarázza a dolgot? Hogyan reagál?
2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kér, hozzám bújik. Olyan, mint egy kajla kölyök kutya. :D
2012. júl. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!