Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek? (A többi lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és ezt ő is tudja, de ő csak azt mondta, hogy legyünk barátok, mert ő csak úgy tekint rám mint nagyon jó fiú barát... Ezt meg is beszéltük, de én nem bírom ki így, és azt se bírnám ki, hogy ne beszéljünk és ne találkozzunk, mert felejteni se tudom... Meg szerintem még szereti a volt barátját, de amikor mlg járt vele akkor is olyanokat mondott nekem, hogy helyesfiú meg ilyenek.(Meg, hogy egyre jobban tetszek neki). Akkor már nem is lehet nála esélyem? És ha nem lehet, akkor mit tegyek?:/

2012. júl. 8. 00:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki amit itt elmondtál, ha megérti megérti, ha nem, felejtés. Ha valakinek nem barátság, az a másiknak sem lehet az.
2012. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Barátságnak, barátság maradt aztmondta. De aztmondta, hogy ő nem tekint úgy rám.
2012. júl. 8. 01:03
 13/19 anonim válasza:

Én a saját történetemet mondom el neked,hátha találsz valami hasnotat benne,mert a mások dolgaiból is tanulni lehet.

Majdnem ugyanebben a cipőben jártam mint te.Szerelmes voltam egy lányba,mindig ő járt az eszemben,mindenhol őt láttam!Találkozgattunk minden héten.Eleint nem mertem mondani,hogy mit érzek,mert ő 7 ével fiatalabb mint én vagyok.Nem igazán akartam,hogy másoknak véleménye legyen rólam,vagy hogy tévesen megitéljenek,mert az emberek hajlamosak rá!Életkor most nem fontos!Egyszer erőt vettem magamon,és odamentem hozzá,hogy megbeszéljük ezt a dolgot.Akkor azt mondta,hogy bejövök én is neki,de nem tud velem semmit kezdeni,mert az pja nem engedné nekünk ezt,a korkülönbség miatt!2,5 év telt el ez uán,közben is találkozgattunk de csak nagyon néha.Én mindvégig szerelmes voltam belé,de volt közben egy barátnőm is,neki meg egy korabeli barátja.2,5 év után,mikor már nem tudtam tovább várni,átmentem hzzá,hogy elmondjam neki,hogy nekem ez nem jó igy,és mindent megbeszéltünk!Ő is szeretett engem,de csak mint barátot akkor már!Kértem tőle,hogy próbáljuk meg,hátha mégis máshogy alakul!Tény hogy sokat kellett neki bizonyitanom,de nagyon megérte!Azóta is vele vagyok(2éve ennek már),és a legnagyobb őszinteségben,és bizalomban szeretjük egymást!

Azt akartam ezzel mondani neked,hogy ne add fel soha,próbálkozz,próbálj meg hatni rá,és éreztesd is vele,hogy te több akarsz lenni,mint barát,érintsd meg néha,mint soha máskor,beszéljetek,legyeteksokat együtt!Kitartás!Nem lesz könnyű.Nekem sem volt az!De itt a bizonyiték,én vagyok rá az élő példa,hogy lehetséges!

SOHA NE ADD FEL!

2012. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Nekem is ezt javasolták a legötbben, hogy ne adjam fel próbálkozzam, de nem bírom ki.:( És köszi adtál egy kis önbizalmat :))
2012. júl. 8. 01:10
 15/19 anonim válasza:
Tudom milyen szar lehet neked,mert én is igy voltam,vele!És önbizalom az benne legyen,azt nem lehet adni!Csak jó tanácsot!Ha tudok esetleg valmibensegiteni,akkor irj,és szivesen segitek neked!Tudok esetleg segiteni valmiben?
2012. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Majd ma délután írok, ma elteszem magamat mára.:D Köszi az eddigi válaszokat!! :)
2012. júl. 8. 01:16
 17/19 anonim válasza:
Igazán nincs mit!Szivesen segitettem!Meg segitek is,ha akarod. Szia.
2012. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

barátzóna... ne találkozz vele többet és elfelejted, sokkal jobb lesz hidd el, több sose leszel

f18

2012. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Figyeljetek lényegében így működik szerintem:


Értelmes lányoknál jó pont az udvarlás.


Buta p1csákat meg le kell szarni, mert az kell neki, ami elérhetetlen.


Persze némi emberismeret nem árt, de lényegében nagyon leegyszerűsítve és nem megbántva egy lányt sem (mert nem célom) valahogy így működik.

2012. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!