Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek? (A többi lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és ezt ő is tudja, de ő csak azt mondta, hogy legyünk barátok, mert ő csak úgy tekint rám mint nagyon jó fiú barát... Ezt meg is beszéltük, de én nem bírom ki így, és azt se bírnám ki, hogy ne beszéljünk és ne találkozzunk, mert felejteni se tudom... Meg szerintem még szereti a volt barátját, de amikor mlg járt vele akkor is olyanokat mondott nekem, hogy helyesfiú meg ilyenek.(Meg, hogy egyre jobban tetszek neki). Akkor már nem is lehet nála esélyem? És ha nem lehet, akkor mit tegyek?:/

2012. júl. 8. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Felejtés a legjobb megoldás. Velem ugyanígy játszott 2 évig egy lány.
2012. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni akárhogy is próbálom. Most egy hétig odavan, nem tudom, hogy mikor jön de a barátságnak meg nem akarok véget vetni mert nembírnám. És ígyse bírom.:/
2012. júl. 8. 00:53
 3/19 A kérdező kommentje:
Erre nincs semmi jó megoldás?:(
2012. júl. 8. 00:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs. Minél előbb zárod ki és felejted el annál kevésbé lesz szar.
2012. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit amit utólag megbánsz. Akkor el akarod majd felejteni. Nem fog menni, de legalább úgy gondolsz vissza rá, hogy semmi esély, és nem úgy, hogy hátha. Persze negatívan nézve úgy nézel vissza, hogy elk*rtam, pedig blablabla, és nem úgy, hogy hátha. Nézd a jó oldalát - hátha :)
2012. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nyolcmillió ilyen kérdés volt. ha egyik félnek nem barátság, akkor az nem barátság. felejtsd el, ez a legjobb, amit tehetsz. lehetőleg szakíts meg vele minden kapcsolatot, egy kis időre, utána se találkozzatok.
2012. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szóval akkor véget kell vetni a barátságnak. :( Köszi a válaszokat, ha valakinek még van ötlete várom! :'(
2012. júl. 8. 00:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Elmondom mi történt veled.. A lánynál te voltál az A-B-C-D terv egyike. Szóval bespájzolják a fiukat aztán ha GEBASZ van kihúznak 1-et. Persze minket férfiakat pár jó szóval, gesztussal lelehet venni a lábunkról. Fájon mondom barátom, de ez Friend Zone. Tudom mit beszélek 2x is beleestem a csapdába... Mit tehetsz? Semmit... vagy barát maradsz örökre(80%) vagy összejöttök (20%).
2012. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elkerülni suli időben úgysem tudom....
2012. júl. 8. 00:59
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy vége 95%. :S
2012. júl. 8. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!