Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy én is tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én is tetszem Neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki majdnem egy éve tetszik. Nagyon kedves, okos, és nekem nagyon tetszik. Nem mertem megmondani neki, és senkinek nem mondtam el, aki ismeri őt. Megőrülök érte, nincs nap, hogy ne gondolnék rá. És nagyon hiányzik (főleg most így a szünetben, hogy még edzésen sem találkozunk). Nincs barátnője, és nem az a bulizós-csajozós típus, nagyra becsülöm, szerintem nincs az ilyen fiúból sok a mai világban.

De visszatérve a kérdéshez:

Egyik edzésen (az utolsók egyikén), csak hárman voltunk, és az elején, amikor a másik fiú nem figyelt, odajött hozzám, köszönni (nem nagy ügy, gondoltam, mert egyébként is sokszor beszélgetünk edzés elején). Adott egy óvatos pacsit, és egy darabig fogta a kezemet. Nagyon aranyos volt. Egész edzésen azon gondolkodtam, hogy vajon akkor tetszem-e neki, vagy csak véletlenül történt az egész. Edzés után beszélgettünk, de nem mertem rákérdezni a dologra, és ő is kerülte a témát.

Máig nem tudom eldönteni, hogy miért csinálta. Kérlek segítsetek.



2012. jún. 28. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jé, de ismerős történet...
2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs, nem tudtam, hogy már a barátnőm kiírta, de akkor nagyon hálás lehetek neki. :)

Olvasva az ottani kommenteket, egyesek nem hiszik el, hogy ez tényleg így volt, de így történt.

2012. jún. 28. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!^^

Én elhiszem. :-) Szerintem lehet, hogy tényleg tetszel Neki. Nem gondolnám, hogy véletlen volt az, hogy több ideig fogta a kezed.... mondjuk attól is függ, hogy mennyi volt az az "egy darabig". :-) Mert lehet, hogy mivel annyira tetszik Neked és szereted Őt, máshogy érezted esetleg, úgy, hogy több idő volt, ami valójában nem is. Persze ez csak egy feltételezés. De szerintem,ha jól érezted, akkor valószínű, hogy Te sem vagy neki közömbös! ;-) Szerintem beszélj vele. :-)

Sok sikert, szurkolok Neked!!ˇˇ

2012. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is elhiszem neked amit írtál velem is volt már ilyen, cak fordítva, és nem edzésen. :D

Szerintem beszélj a palival. Mond meg neki hogy tetszik neked. Ugyan úgy, ahogy a lányok, a fiúk is szeretik ezt hallani, és elég valószínű, hogy tetszel neki.

Hajrá :) F18

2012. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!