Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
2 napja elhívtam azt a srácot sétálni aki nagyon tetszik!Meg is lepődtem mikor igent mondott és eljött!Jól elvoltunk viszont alig mert egész idő alatt rámnézni!Mintha zavarba lett volna vagy nem tudom ..... Vélemények?
2012. jún. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelüen igen általában akkor van zavarban izgul főleg ilyen helyzetben ha tetszel neki
2012. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
máskor fussatok le pár kilómétert majd nem lesz energiája szégyenlősködni
2012. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de bátor vagy...én nem merném elhívni a kiszemeltemet pedig folyton flörtöl velem de lehet hogy nem akar semmit :( nem merek ráírni facebookon mert tuti hogy pont akkor nem fog ráérni mert ott van a haverja vagy pont megy valahova....egyszer már befürödtem vele mert ilyen szerencsétlen vagyok -.- többször már meg sem merném próbálni mert tuti hogy lekoptatna :(

eddig 1x beszéltünk kb. 4 hete és akkor is ő kezdeményezett...azóta amikor csak látjuk egymást mindig integet mosolyog rám, ha a barátnőimmel vagyok látom hogy csak engem vett észre a többieket nem XD és olyankor nagyon örülök. de nem tudom hogy mit gondolhat rólam és miért nem keres...

én meg nem szeretnék beégni nála

nekem nem tudna segíteni valaki ? :P

2012. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hunter92 ***** válasza:

A kérdezőnek: Rohadtul bejössz neki és emiatt van zavarban. Ha nem így lenne, bátran rád nézne, mintha csak egy haverral beszélgetne. Add csak neki a jeleket és flörtölj vele! Ha nem reagál, nem kezdeményez, akkor az lehet a baj, hogy egy kicsit töketlen. Ha ennek ellenére is össze akarnál jönni vele, esetleg rákérdezhetsz nála konkrétan, hogy nem járna e veled. Azt viszont nem tudhatom, hogy hogy fog rá reagálni. Lehet, hogy ez minden vágya. Azt tudom, hogy én utálnám a szitut, mert szeretek én irányítani.


Az előttem kommentelőnek: A leírtak alapján biztos, hogy nem vagy közömbös számára. Legyél egy kicsit magabiztosabb. Nem ér rá? Puff! Megmondja és beszéltek máskor. Ha ennyire aggódsz amiatt, hogy rosszkor írsz rá, akkor írj neki egy levelet és figyeld a reakciót. Az írásodból nekem úgy jött le, hogy aranyos kis csaj lehetsz, szóval csak bátran!:)

2012. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!