Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez hála, vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez hála, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Én 20, a srác 22 éves. Fél éve ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon, ahol regisztrálásom után egy héten belül 1000 pasi flörtölését élvezhettem hála annak, hogy anyámék jól raktak össze. Akkor a szép szavak, bókok gyógyírek voltak a lelkemnek, mivel friss szakításon voltam túl (dobtak), és eloszlathattam magamban azt a rémisztő tényt, mikor egy lány ilyenkor gondol, hogy a nem csak egy pasi él a földön. Akkor még nem gondoltam, hogy beleeshetek abba a könnyelmű csapdába, hogy "aki jut nekem alapon" választok, vagy hogy csak vigaszpótlót keresek. Akkor meg se fordultak ezek a fejemben, csak jól éreztem magam a randik alatt. Első héten ismerkedtem meg két külön pólusú, egymással két ellentétes sráccal; az egyik hűséges és odaadó, akivel órákat elbeszélgettem chaten (tipikusan aki mellett hercegnőként érzi magát az ember), míg a másik semmit sem leplező egy éjszakás hívő, egy igazi rossz fiú. Találkoztam mindkettőjükkel és 2 hónap úgy ment el az életemből, hogy az egyikkel kibontakozó volt egy kapcsolat, míg a másikkal "éjszakánként" találkozgattam kisebb-nagyobb szünetekkel. Életemben nem tettem ilyet, de akkor megvoltam győződve arról, hogy a rossz fiút szeretem, és a jelenlegi párommal csalom. Mikor leleplezésre került a hűtlenség, ahogy 2 éjszakát kimaradtam otthonról, már előtte elbúcsúztam a kalandoromtól, hogy én így hazugságban nem tudok élni, neki szegeztem a kérdést, hogy engem választ vagy a kicsapongó életét? Nem engem választott, de ígérte ez nem az utolsó találkánk, és hogy a párom meg fog bocsátani. Így is történt, szemet hunyt felette, és ráfogta, hogy még friss kapcsolatunkban történt. Azóta kisebb-nagyobb vitákkal túlélt a kapcsolatunk fél évet úgy, hogy a barátnőim szerint nem "hozzám illő pasi", se külsőleg, s nem férfiként állja mellettem a helyét, s megvannak győződve arról, hogy a bizonytalanságom abból fakad, hogy én is tudom legbelül, hogy nem ő kell nekem. Voltak problémák hogy nem férfiként nézek rá, vagy hogy kisebb változtatásokat javasoltam neki, új haj, ruha, gyúrjon stb, aminek a felén ő is gondolkozott most kivitelezi... Néha nem tudom h szeretem-e, vásárlásnál vagy sétánál elnézegetek "arra a fajta stílusú" férfira, aki tetszene nekem, amin nem tudok változtatni ez belém van kódolva, nem hűtlenségen töröm a fejem csupán azon, hogy ezzel, hogy ő nem az ideálom, mennyi ideig tudunk egymás mellett maradni? De közben szeretem, nem tudnék élni nélküle, komolyan a külsőség rombolja a szerelem illúzióját? Tényleg ennyire ösztönlények lennénk, hogy ha nem is az alfa hímekre bukunk, de végül olyat választ maga mellé az ember, akiben nem fordul meg ilyesfajta gondolat a fejében?

2012. jún. 19. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Érdemes folytatni? Szeretem vagy csak egy illúzióba rángatom magam ami úgy se tart sokáig?
2012. jún. 19. 13:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan a feltett kérdés címét nem tudom hova tenni, de tökéletesen megértelek. Sok nő van ezzel így, hogy a domináns hím mellett érzi nőnek magát, felnéz rá, jókat szexel vele, de sajnos ők tartós kapcsolatra alkalmatlanok. De Te még fiatal vagy nagyon, a helyedben szórakoznék, jól érezném magam azokkal a pasikkal, akiket a szemem is kíván (így is tettem ennyi idősen) aztán ha meg akarsz állapodni, ráérsz kompromisszumot kötni. Addig Te is változni fogsz, egyszercsak jobban fognak érdekelni a kedves, hűséges, odaadó fickók, meglátod! Addig pedig élj a lehetőségekkel, de ésszel! :)
2012. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és a helyedben nem maradnék emellett a pasi mellett, látszik az írásodból, hogy ez csak olyan parkolópálya. Neked se jó, de neki se, pláne ha folyton kritizálod, meg akarod változtatni, ezzel egy életre tönkreteheted az önbizalmát! Csak okosan!
2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőség fontos a szerelemhez. Ne légy olyannal együtt aki nem vonz külsőre, egyrészt magadat csapod be, másrészt meg őt. Sajnos ez így van, hogy az alfahímek kellenek ösztönszerűen a nőknek, hiszen mellettük érzik biztonságban magukat. Bár az a baj ezzel, hogy nem valószínű, hogy tényleg biztonságosabb. Mindenesetre, ha te mások után tekintesz, akkor már most érdemes váltani mert ez csak megcsalásba torkollhat, ami nem jó. :/
2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!