Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tilos tenni annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tilos tenni annak érdekében, h felhívjam magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel tavaly nyáron ismerkedtem meg. Az óta elég sokszor beszéltünk, és nagyon megkedveltem, de nem tudom, hogy ő hogy vélekedik erről. Mik azok a dolgok, amikkel felhívhatom magamra a figyelmét (jelek,mimika) és mik azok a dolgok amiket nem szabad csinálnom?

2012. jún. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
képet, utána megmondom hogy érdemes-e vagy felejsd el
2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kép nélkül, kaphatnék rendes válaszokat?
2012. jún. 17. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Lényegében semmi nem tilos,mindent bevethetsz(de azért ne menj elébe pucéron vagy ne tapadj rá a péniszére vagy más hasonló dolgok)Egyszerűen add önmagad és mondd el,hogy mit érzel.Más megoldás nincs.Ahogy mondani szokás"A sült galamb nem fog a szádba röpülni".
2012. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!