Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy mégse? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy mégse? Véleményetek az egészről?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt összejöttem egy sráccal.Nem volt komoly csak 1-2 randi.Nem volt szex még szinte csók sem.De nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak az biztos.Ezt egy nő érzi.Aztán közbe elsodort minket az élet.Neki gyereke lett,nekem férjem.Hmmm.Aztán most úgy adta az élet,hogy pár napja találkoztunk.El tudtam menni vele egy randira.Ott sem történt semmi.csak csók.Mondta,hogy tudja elrontottuk.Én is elrontottam,mert csak úgy férjhez mentem aki épp elém jött.Csak később derült ki,hogy egy vadállat.Nem igazán szeretem.Szóval aztán találkoztunk a sráccal megint.Elmentünk buliba.Egész éjszaka táncoltunk,flörtöltünk.Csók .Rengetegszer elmondta szeret.De én mégis bizonytalan vagyok.Buli után felmentünk hozzá.Sokáig beszélgettünk.Csókolóztunk.Mire megtörtént a gyönyör.

Én hazajöttem,írtam neki minden ok.Ő felhivott.Aztán este felé megint felhívott.Semleges szövegek és még a végére,hogy szeret.Higgyek neki.

Aztán mára semmi.Se mail,se telefon.Nem akarok buta libának tűnni,de nem tudom eldönteni mit csináljak.Keressem én?mocskosul hiányzik.A férjem meg pár nap és itthon lesz.De mi van ha a srác ennyinek gondolt?Megvoltam és kész...De nem vagyunk már tinik.35 vagyok.A srác 39.Szóval tiszta káoszt csináltam..



2012. márc. 11. 12:29
1 2
 1/15 asdface ***** válasza:
Igazán jól csak szívvel lát az ember.
2012. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Őőő nézd, szerintem ha van lehetőséged, a férjedhagyd el. De. Ne fuss egyből a másik sráchoz. Lehet őt is félreismered, és lehet róla is kiderül hogy egy vadállat. És nagyon óvatosan, nehogy a férjed rájöjjön, hogy másokkal kavarsz.

És szerintem várj még mondjuk 2 napot. Utána keresd Te.

2012. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez az.Ettől félek őt is félreismerem.Mondtam is neki,hogy nem szeretnék többet belegondolni mint ami.De ő akkor is szeret.Csak hát marhán nem értem,hogy ma meg már miért nem hív...Szóval.
2012. márc. 11. 13:04
 4/15 anonim ***** válasza:

En is azt mondom, hogy a ferjedet el kellene hagyni. Nem erdemes valaki olyannal egyutt elni, akit nem szeretsz, ahhoz meg tul fiatal vagy. El tudod kepzelnimagad, hogy meg vele toltesz vagy 40 evet, amikor nem is szereted?

A masik pasirol annyit, hogy adj neki egy kis idot, nem tudhatod, hogy mi dolga van/volt. A ferfiak masok, sajnos nem kepesek felfogni, hogy mennyit jelent nekunk egy telefon vagy akar egy sms. De ne eld bele tulsagosan magad, hiszen nem is ismered meg.

2012. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nézd, nem ismerem a srácot, de egy-két dologra felhívnám a figyelmed. Hogy írjak valami bátorítót: Ha jól értem, egy napja nem keresett. Lehet nagyihoz ment ebédre, füvet kell nyírnia, szóval lehet hogy valami más dolga volt. Hogy valami lehangolót: Még egyszer mondom, nem ismerem a srácot, de tudod mi férfiak nagyon szép dolgokat tudunk mondani, ha egy nőről le akarjuk szedni a bugyit. Ne haragudj a kegyetlenségért, de ez is benne van.

Szerintem adj neki kis időt, de ha nem keres, Te mindenképp hívd fel, nehogy kétségek közt maradj.

2012. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Irtam neki 1sms-t.rögtön felhivott.azt mondta ö meg varta hogy en hivjam.hát nem tudom...,mondta ismét hogy szeret.lehet én vagyok tul idiota.félek mar a csalodastol.viszont rohadt jo vele.
2012. márc. 11. 15:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés. Mondjuk 10 telefonbeszélgetésből hányszor hív ő, és hányszor Te?
2012. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindig ö hiv.
2012. márc. 11. 15:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Látod, így már más a képlet. Szerintem joggal várta el, hogy most Te keresd. Nagyon furcsa érzés nekem is az, ha mindig csak én keresek egy lányt. Nyugodj meg, nincs semmi baj. A férjed pedig szerintem hagyd el, bár ebbe nem szólhatok bele.
2012. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A férjemet mindenképp elhagyom.ezt már eldöntött.csak kérdés mikor lesz batorsagom elöadni neki h menjen el.nagyon feltekeny tipus pedig eddig oka nem volt rá.már van.
2012. márc. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!