Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy mégse? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy mégse? Véleményetek az egészről?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt összejöttem egy sráccal.Nem volt komoly csak 1-2 randi.Nem volt szex még szinte csók sem.De nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak az biztos.Ezt egy nő érzi.Aztán közbe elsodort minket az élet.Neki gyereke lett,nekem férjem.Hmmm.Aztán most úgy adta az élet,hogy pár napja találkoztunk.El tudtam menni vele egy randira.Ott sem történt semmi.csak csók.Mondta,hogy tudja elrontottuk.Én is elrontottam,mert csak úgy férjhez mentem aki épp elém jött.Csak később derült ki,hogy egy vadállat.Nem igazán szeretem.Szóval aztán találkoztunk a sráccal megint.Elmentünk buliba.Egész éjszaka táncoltunk,flörtöltünk.Csók .Rengetegszer elmondta szeret.De én mégis bizonytalan vagyok.Buli után felmentünk hozzá.Sokáig beszélgettünk.Csókolóztunk.Mire megtörtént a gyönyör.

Én hazajöttem,írtam neki minden ok.Ő felhivott.Aztán este felé megint felhívott.Semleges szövegek és még a végére,hogy szeret.Higgyek neki.

Aztán mára semmi.Se mail,se telefon.Nem akarok buta libának tűnni,de nem tudom eldönteni mit csináljak.Keressem én?mocskosul hiányzik.A férjem meg pár nap és itthon lesz.De mi van ha a srác ennyinek gondolt?Megvoltam és kész...De nem vagyunk már tinik.35 vagyok.A srác 39.Szóval tiszta káoszt csináltam..



2012. márc. 11. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd. Megértem, hogy félsz, és tudom, hogy innen kívülről könnyű beszélni. Csak az ilyen "majd elhagyom", ebből már sokat látott a történelem. Nem tudsz segítséget kérni valakitől? Szülő, testvér, ilyesmi? Minél hamarabb, annál jobb. Nehogy itt is a majd évekbe teljen.
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok jóban egyikkel se.Nem is tartjuk a kapcsolatot.Nem érdekli őket mi van velem.Még jó,hogy gyerek nincs.a pasi egyébként hívott telefonon,most épp ott tartunk legyek türelmes.Meg mindkettőnknek annak kell lenni.Félek ő is csak dumál.Jó voltam,szép voltam aztán ennyi.Nehezen bízok.
2012. márc. 12. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Megértem, de fel a fejjel. Én nagyon drukkolok. Nem is baj, hogy nehezen bízol. Látod, azért megint felhívott, ez abszolút pozitív.
2012. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még egy dolog jutott eszembe, és ismét kegyetlenül fog hangzani, de mikor dugni kellett, akkor bezzeg ne legyél türelmes. Összetett, nem ismerlek titeket, de óvatosan. ÓVATOSAN!!! Ja és ismét leírom a tudatosítás kedvéért: A férjed hagyd el
2012. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
bizony óvatosan.mert a srác vasárnap lelépett melo ügybe állitolag Pestre.Azóta se híre se hamva.Még facebookra se jelentkezik be.Hát lehet csak arra kellettem.De hát azt is elmondhatta volna.Rohadtul nem értem én sem.Én tuti nem hívom .nekem is van büszkeségem.
2012. márc. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!