Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valoban NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valoban NEM szeret a baratom?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy 9 honapja vagyunk együtt a baratommal, es nem egyszerü a helyzetünk (különbözö müszakokban /5/ nagyon sokat dolgozunk mindketten, es nem elünk együtt) szoval azt mondta hogy nem erti, hogy birom ki mellette, en erre azt mondtam, hogy kibirom mert szeretlek (itt hangzott el ez elöször az en szambol, es ö nem mondta ki hogy szeret), erre azt mondta hogy amit mondott, ugy kell ertenem, hogy ez több mint egy köszönöm szepen azert mert velem vagy. En erre kicsit kesöbb megkerdeztem, hogy szeret-e, mire Ö: nekem több idö kell, hogy szerelembe essek ha egyaltalan kepes vagyok meg ra. Erre en azt valaszoltam, hogy ha ez nem törtentmeg eddig kicsi eselyt latok ra, hogy valaha is bekövetkezik, es ha ö nem szeret engem azt szeretnem, hogy hagyjon el, mert en öt nem tudom elengedni annyira szeretem. Ezert neki kell elhagynia engem. Erre ö szorosan atölelt es azt mondta nem akarom, hogy elmenj tölem, olyan boldog vagyok veled, es különben is egyszer 2 ev utan lettem szerelmes valakibe. Es aztan vegig puszilgatott es ölelgetett.

Nem tudom mi van.....

Nem erzem ugy hogy nem szeretne, meg almaban is folyamatosan atölel, ha szomoru vagyok hülye hangon backstreet boys szamokat enekel, addig amig tele torokbol nem nevetek, es folyton csikiz, amihez egy kis idiota dallamot is kitalalt, hogy tudjam mikor jön a csiki. Ha ehes vagyok meg ejfelkor is csinal nekem szendvicset, es amikor beteg voltam nem akartam, hogy bekenjen W-i-c-k balzsammal, mert feltem hogy nem akar majd hozzam bujni, annak a büdös szaga miatt, mire magat is bekente, hogy igy mar ö is büdi töle es alhatunk.

Ja mindketten a huszas eveink veget tapossuk, szeretnem ha segitenetek, hogy akkor most mi van? :S

Mert en tanacstalan vagyok, es kerlek irjatok oda a nemeteket es a korotokat a valaszhoz! Köszi!



2012. jún. 14. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből, amiket leírtál, nekem az jött le, hogy szeret. Nem szerelmes beléd, de szeret, és ragaszkodik hozzád, szóval jó úton jár :)

21/L

2012. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 14. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret,de nem az a tipus,aki gyorsan szerelembe esik!ne aggodj,az en kedvesem is egy ev utan lett belem szerelmes. negy es fel eve egyuy vagyunk,es egyre jobban szeretjuk egymast!Lassan szeress,és sokaig fogsz szeretni. 21 L
2012. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne problémázz, mert nagyon szeret... nem akkor nem szeret valaki, ha nem mondja, hanem akkor, ha a tettein is érezni. ha nem szeretne, nem tenné azokat a dogokat, amiket fent leírtál. Az én párommal másfél éve vagyunk együtt, de sose mondja h szeret. Viszont mindig figyelmes velem, sokszor puszilgat, ölel, és alig bírjuk egymás nélkül. Egyszerűen érzem, na. Neked is érezned kellene ennyiből. Örülj, hogy melletted van, és ne parázz:)
2012. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia, erzem is csak amikor meghallottam ezt a coming out-ot, kicsit ledöbbentem :S de köszönöm, hogy megnyugtattok :)
2012. jún. 14. 18:46
 6/6 A kérdező kommentje:
mert ilyet meg sohasem ereztem, mint vele :) regen mindig "haza" vagytam, de nem tudtam hol is van az a "haza", ha viszont ö atölel ugy erzem megerkeztem, otthon vagyok :)
2012. jún. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!