Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú girl kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy fiú (vagy is úgy viselkedik) és én is belé. Nem merem neki megmondani. Egy suliba járunk, de most jön a nyár, és félek, hogy mire ősz lesz kiábrándul belőlem és még jobban fogok szenvedni. Szerintetek mit tegyek?

2012. jún. 14. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy mit csinál majd a szabadidejében, lesz-e valami házibuli, vagy ilyesmi.
2012. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, alig tudok róla valamit, mert ilyeneket nem mondd el nekem. Face-n meg nem túl aktív. Nem hiszem, nem olyan tipus.
2012. jún. 14. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérdezd meg tőle. Nem a kezét kell megkérned. :)
2012. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D.Đ válasza:
Sztem mond el neki, ha elmondod és ö is igy van vele akor nyersz, Ha elmondod de nem kölcsönös akkor legalább tudod hogy megtettél mindent és könnyebben túllépsz rajta mind hogy azon gondolkozol és töröd magad hoggy vajon mi lenne ha... vagy ö mit érez..st..Neem vesithetsz vele ha megmondod.:D de csak ügyesen [[Max ha nagyon megszégyenit akk azzmondod hogy csak valamien fogadás miatt mondtad vagy ilyesmi és igy nem basztat mindenki ezzeel:)]]] reméllem segitettemxd De velemmh is volt igy és én elmondtam és kölcsönös volt és heppyend:D Mondjuk a másik is elöfordult és tényleg könyebben tullettem rajta
2012. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D.Đ válasza:
Vagy barátkozz össze vele és közbe kavérkodj is hogy ne csak barátnak tekintsen.(abban az esetben ha nem ismerd nagyon)
2012. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D.Đ válasza:
kacérkodj* roszul irtam.sorry
2012. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!