Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek járjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak vele?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon szeret engem, már egyszer rá is kérdezett, de én visszautasítottam azért, mert nem vmi jó alkatú. Amúgy, én is szeretem őt... nagyon jófej, aranyos srác, és még az arca is ari. de, a suliba is eléggé néznének (bár ő már elballag), szal már tök mind1. Ha lehetne, én a nyári táborban jönnék össze vele, de nem tudom igazából... Adjatok tanácsot lécci!

2012. jún. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha bejön neked és szeretd a válasz igen járjál vele
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az a legnagyobb problémád, hogy a suliban hogy néznének, akkor hagyd. Ennél jobbat érdemel. Mellesleg nem igazán értem, hogy hogyan tudod szeretni, ha zavar, hogy "nem valami jó alkatú". Ha én szeretek valakit, akkor úgy szeretem ahogy van. 24/L
2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval.
2012. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth János Mucsi válasza:
Ha lehet, soha többet ne szólj hozzá, mert egy szégyen vagy.
2012. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!