Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járjak-e vele?

Figyelt kérdés
Egy évvel idösebb fiú szeret engem 13 éves ö.De jővöre másik suliba fogok menni.Adott nekem nőnapra desszertet és láttam hogy szívböl.Nagyon szerelmes belém de én nem.Nem volt még csaja de visszont rossz fiúnak játsza meg magát.

2012. márc. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem Daninak hívják véletlen?

Ha Daninak hívják, akkor legyél vele őszinte :)

2012. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.Mártonnak hívják.
2012. márc. 8. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, ne járj vele. Mi értelme lenne???

Amúgy meg, kérlek ne haragudj meg, de 13 évesen nem ezzel kéne még foglalkoznotok szerintem. Még nem vagytok elég érettek ahhoz például, hogy egyértelmű legyen, hogy azzal járok akit szeretek és hasonlók.

Mégegyszer bocsi a véleményemért, nem sértésnek szántam, mert gondolom milyen idegesítő lehet folyton ezt hallgatni.

19/L

2012. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14.
2012. márc. 8. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Most az az egy év... :D
2012. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Körülbelül.
2012. márc. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!