Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első szerelmed?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szerelmed? Igaz az, hogy örökre emlékezni fogsz rá?

Figyelt kérdés
Meddig tartott az első, igaz szerelem? Mennyi idő volt mire túlléptél rajta? Szívesen emlékszel vissza rá? Ha lehetne újrakezdenéd vele mégegyszer?

2012. jún. 4. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én első szerelmem 3 évig tartott 1 év volt tullépni rajta ha vissza emlékszem fáj a szivem miatta és az egész miatt nem kezdeném ujra hiába ő a lelkitársam de nem müködne! Szeretem mint embert és örökre szeretni is fogom de nem hiszem hogy még egyszer azt a szerelmet érezném iránta
2012. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát az első "szerelmem" plátói volt, szóval nem ez volt az első igaz.

Hanem a jelenlegi. 2 éve vagyunk együtt, és szerintem soha nem lépnék túl egy szakításon. 18L

2012. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túltettem magam rajta, nem szoktam rá gondolni. Sőt, igyekszem mindig az aktuális kapcsoaltomra figyelni.
2012. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az enyém olyan 3 évig tartott. általános iskolás voltam, a srácnak is tetszettem, de valahogy a srác sose jött oda hozzám, 1-2 alkalommal néha megszólított de akkor is csak hülyeséget mondott emlékszem rá, nekem meg kb a torkomban dobogott még ennyitől is a szívem...:D sose felejtem el ez tény! :D
2012. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meddig tartott az első, igaz szerelem?- 1 hónapig

Mennyi idő volt mire túlléptél rajta?-ez már 3 éve volt, fogalmam sincs mennyi időbe telt mire túl tettem magam rajta(talán pár hónap)

Szívesen emlékszel vissza rá? végül is igen, mert jól megvoltunk

Ha lehetne újrakezdenéd vele még egyszer? most már nem.

2012. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első párkapcsolatom 8 és fél hónapos volt. Nem volt túl eseménydús és így visszagondolva, nem is szerettem úgy, mint ahogy a következő kapcsolatomban lévő srácot...


Őt még most is szeretem, pedig már lassan négy hónapja nem vagyunk együtt.

Örökre fogok rá emlékezni, ez természetes.

Szívesen emlékezek vissza rá és nagyon hiányzik...

Akármikor újra akarná kezdeni, itt vagyok neki. Vele szeretnék családot alapítani. :)


18/L

2012. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kicsit több, mint egy évig

még nem léptem túl rajta (2 hónapja volt)

néha szívesen, de néha nagyon fáj még

ezektől függetlenül nem kezdeném újra vele

19L

2012. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél évig tartott az első, totál plátóian, nem kaptam meg őt soha. De hogy örökre emlékezni fogok rá, az tuti.
2012. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Meddig tartott az első, igaz szerelem? Mennyi idő volt mire túlléptél rajta?" - sokáig tartott (de még mindig hatást gyakorol rám, ha meglátom)


"Szívesen emlékszel vissza rá?" - igen, csak egyszerre jó és fájdalmas


"Ha lehetne újrakezdenéd vele mégegyszer?" - olyan szinten nem volt vele kapcsolatom hogy legyen mit újrakezdeni, inkább plátói volt


21/F

2012. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 alien19 ***** válasza:

5 èv 4 hònap. Lassan 6 hònapja vège van ès mèg mindig szeretem. Õ a lelki tàrsam mèg ha nem is beszèlünk.Szeret engem mint embert de jelenleg nincs ràm szüksège csak mint baràt,ìgy megszakìtottam vele a kapcsolatot.Igen biztosan emlèkezni fogok rà amìg èlek,hisz az elsõ szerelem az etalon.Ennèl jöhet jobb is rosszabb is...


24/F

2012. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!