Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy az első szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szerelmed iránt mindig is érezni fogsz valamit, akkor is ha ezt magadnak sem vallod be?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mondta ez nekem, miután találkozunk a volt(és első) pasimmal. Rettentő rosszul éreztem magam a fiú közelében, de mégis kellemes érzés is volt.

Az lenne a kérdésem, hogy ez igaz e mindenkinel vagy a legtöbb embernél, hogy aziránt akit elöszőr szeretett mindig is fog érezni valamit?

14/L


2010. máj. 11. 15:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hatalmas baromság.


20F

2010. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
azért írtam h azt magadnak sem vallod be, mert én aztmondom, hogy már nem szeretem, de mikor szóba kerül...hiába állítom ezt, a viselkedésem (a barátnőim szerint) elárul.
2010. máj. 11. 15:45
 3/23 anonim ***** válasza:
B.romság.
2010. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

baromság lenne? :O

(am még annyit h a kapcsolatnak már majdnem egy éve vége, régen szakítottunk és nem is voltunk sokáig együtt)

2010. máj. 11. 15:46
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem neked még tetszik,de nem biztos,hogy ez az állítás jellemző mindenkire.
2010. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy baromság lenne, még akkor is h én sem ugy viselkedek, mint aki hisz benne...
2010. máj. 11. 15:47
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs így.

Valamelyik szerelmed után érezhetsz ilyet, de az nem feltétlenül az első. 24/L

2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Attól, hogy ő volt az első barátod, még nem feltétlenül az első szerelmed is. Szerintem az az ember, akibe legelőször igazán szerelmes voltál, mindig jelenteni fog valamit. Nekem legalábbis még mindig jelent, mindegy, hányan jöttek már utána...

18/L

2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát nem mindekire...de többségben ez előfordulhat? Vagy mondjuk a lelkisebb embereknél (én elég lelkis vagyok ^^)
2010. máj. 11. 15:47
 10/23 A kérdező kommentje:
Első szerelmem bocs...előtte is volt 2 barátom de ő volt az első igazán szerelmem...
2010. máj. 11. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!