Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi ügyben szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ügyben szeretnék tanácsot kérni. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit szeretek (21 éves) de neki másfél éve van barátnője, de nem tudja h szeretem és mikor megkérdeztem h szereti e a barátnőjét azt mondta h nem tudja h szereti e még és van egy másik srác (18 éves) akinek tetszem és én is kedvelem és nem tudom h mit tegyek. 17/L

2012. máj. 29. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj olyan fiúval akinek van barátnője!! Miért nem azzal ismerkedsz akinek nincs????
2012. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bölcs szavak, első
2012. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért ne kezdjen? :S
2012. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
találd ki, bаszdmeg :D
2012. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát már nem azért, de nagyon sok csaj ugyanúgy nyomul azokra a pasikra is akiknek barátnőjük van, mint azokra akiknek nincs.... ezért kérdeztem hogy ő miért ne próbálkozhatna?

Ha azok megtehetik akkor ő miért ne? XD

Amúgy szerintem nagyon g.eci dolog olyan pasira vagy akár a pasik helyében olyan csajra nyomulni akiknek barátjuk/barátnőjük van .... :/

2012. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem nyomulok, várok...én nem olyan vagyok meg amíg vele van nem is mondom el neki h akarok valamit, de am meg ő már egyszer össze akart jönni velem még a mostani bnője előtt csak én akkor nem akartam vagyis igen de mégis nemet mondtam, csak most nem tudom, hogy várjak e még vagy próbáljam meg ezzel a másik sráccal.
2012. máj. 30. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
hat mar nem azert, szerintem ha mindkettot ismered es a ketto kozul nem tudnal donteni, tehat mind2 megfelelne, akkor inkabb egyikkel se jojj ossze:) Ha meg annyira nem ismered egyiket sem, akkor mas a helyzet. Ez esetben en varnek meg a helyedben es mindkettovel ismerkednek, hogy kideruljon ki all kozelebb hozzad. Ha az akinek van parja, akkor viszont nem jonnek ossze a masikkal sem. Szerintem attol meg h vkinek van parja, attol meg nem nyomulosan lehet szimpatiat kifejezni a masik fele, ha pl nem jo a kapcsolat elvegre meg nem hazasok.
2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!