Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért, de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért, de szeretem mások szerelmi történeteit olvasgatni, tanácsot adni (szerintem ezzel ti is így vagytok. Nem? ). És ezzel a kérdésemmel szeretnélek megkérni titeket, hogy ha úgy gondolod szeretnéd megosztani a tied akkor itt leírhatnád.

Figyelt kérdés
És talán mi is tanulhatunk belőle :P
2010. márc. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel :D én is szeretek ide járni olvasgatni segíteni olykor nevetni :D:D

én évek óta "szerelmes" (mi is az?) vagyok a legjobb fiúbarátomba és ő mit se tud erről:D de igazából jobb is, nem akarom feldúlni az életünk. nem szeretném ha emiatt már nem lennénk barátok, bár nem gondolom hogy ilyen lenne. mindegy bonyolult:) de ha van tipped hogy lehetne elfelejteni, megoszthatod velem :)

2010. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.:D

Ilyen már velem is volt.És nálam az volt, hogy nagyon szerelmes voltam.Éreztem, hogy ő is nagyon kedvel, így hát elszántam magam és bevallottam neki.Ő azt mondta, hogy ő is így érez irántam és összejöttünk.Sajnos egy idő után szakítottunk.Azóta eltelt egy kis idő és most itt ülök és olvasgatom mások érdekes sztoriait.

Nos ami az elfelejtést illeti (ha a barátodra értetted) szerintem ne próbáld meg elfelejteni, hanem épp ellenkezőleg, várj egy kicsit még vele, mert szerintem köztetek is kialakult valami "vonzódás".:D és ebből még szerelem is lehet.Hiszen tudod: A legjobb barátokból lesznek a szerelmesek.

2010. márc. 26. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.. én nem tudom mi ez vagy mi lesz ebből (bocs ha nem érdekel, de muszáj leírnom) az a baj hogy túl rég óta ismerem és számomra már szinte ő az "igazi" és egyszerűen nem is vágyok másra, soha nem volt még senkim mert nem akarom "elrontani mással", csak ő kell :O és ez annyira bonyolult:S és az a durva hogy néha azt érzem hogy ő is így érez csak arra vár hogy végre elballagjunk és nem zavar be a suli.. mert egy suliba járunk. szinte mindig felhív meg egyszerűen más velem.. felemészt ez az egész :D és nem tudom mi van vagy mi lesz na mindegy ha nem olvasod el, akkoris jó volt leírni :)
2010. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tyűű ez naon durva!! itt a kérdező válaszol és a válszoló kérdezz?? Hát én ilyenről még nem hallottam!! De nagyon vicces!!:H
2010. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem tényleg.nagyon érdekelnek az ilyen dolgok.

Ez szerintem nagyon szép dolog ,hogy így gondolsz rá.tényleg.De Szerintem még azelőtt cselekedned kellene vagy beszélned vele mielőtt elballagnátok, mert utána nem mindig maradnak meg a kapcsolatok.

2010. ápr. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!