Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ez mit jelent nálatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez mit jelent nálatok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, csak az a gáz hogy van barátnője és az állítólagos egyik legjobb barátja akivel egy koliban szobatársak udvarolt nekem, tegnap meg szerelmet is vallott nyilvánosan. De már régen tudja a srác hogy nem akarok semmit tőle, részben azért is mert tetszik a barátja, de ő ezt szerintem nem tudja. max. érzi. Régebben hülyéskedtünk hogy úgyse kezdene velem a barátja mert van barátnője és ráadásul barátok és ő nem olyan. Szerintem csak az a srác hiszi azt h barátok és sosem tenne ilyet hogy rám mozdul, hiszen egyértelműen olyanokat ír nekem a srác amivel kimutatja hogy tetszem neki és lehetne több is. Szerintem érzi a srác hogy nekem is bejön. Sajnos nem csak a bője a gond hogy van és vele szemben nem lenne szép dolog, de ha már a pasi ilyeneket ír nekem akkor nem hiszem hogy szeretheti szerelemmel a csaját, hanem a távolság is rossz, hiszen kicsit messze lakunk egymástól. Sajnos tudom milyen ha otthagynak egy másik csaj miatt, tapasztaltam szóval szegény csajnak tuti rossz lehet. Mondjuk ha megtudná miket ír nekem a barátja lehet kiakadna kicsit. Nem tudom mit tegyek hiszen ez az állítólagos legjobb barátjával szemben sem lenne fer..

Csak hogy engem nagyon megfogott a srác, és ritka ha ennyire megtetszik külsőleg belsőleg valaki. A bnőjével am 1 éve és 9 hónapja vannak együtt, és mi van ha csak visszajelzést szeretne kapni? Pasik szerintetek??? Mit tegyek?



2012. máj. 25. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de megtennéd, hogy leírod ugyanezt, csak kamunevekkel, pl. Zoli, Peti, Anikó.


Mert a sok barát, srác, barátnő teljesen katyvasszá teszi a sztorit, a közepén elvesztettem a fonalat.

2012. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van Zoli akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, csak az a gáz hogy van barátnője Ildikó és az állítólagos egyik legjobb barátja András akivel egy koliban szobatársak udvarolt nekem, tegnap meg szerelmet is vallott nyilvánosan. De már régen tudja András hogy nem akarok semmit tőle, részben azért is mert tetszik a barátja Zoli, de ő ezt szerintem nem tudja. max. érzi h bejön nekem Zoli. Régebben hülyéskedtünk hogy úgyse kezdene velem a barátja Zoli mert van barátnője Ildikó és ráadásul barátok is. Szerintem csak András hiszi azt h barátok Zolival és sosem tenne ilyet hogy rám mozdul, hiszen egyértelműen olyanokat ír nekem Zoli amivel kimutatja hogy tetszem neki és lehetne több is. Szerintem érzi a Zoli hogy nekem is bejön. Sajnos nem csak a bője az Ildi a gond hogy van és vele szemben nem lenne szép dolog, de ha már a Zoli ilyeneket ír nekem akkor nem hiszem hogy szeretheti szerelemmel a Ildikót, hanem a távolság is rossz, hiszen kicsit messze lakunk egymástól. Sajnos tudom milyen ha otthagynak egy másik csaj miatt, tapasztaltam szóval szegény csajnak tuti rossz lehet. Mondjuk ha megtudná miket ír nekem a Zoli lehet kiakadna kicsit Ildikó. Nem tudom mit tegyek hiszen ez az állítólagos legjobb barátjával Andrással szemben sem lenne fer..

Csak hogy engem nagyon megfogott a Zoli, és ritka ha ennyire megtetszik külsőleg belsőleg valaki. A bnőjével am 1 éve és 9 hónapja vannak együtt, és mi van ha csak visszajelzést szeretne kapni? Pasik szerintetek??? Mit tegyek?

Tessék :) Bocsi. Tényleg érthetetlen lett.

2012. máj. 25. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Asszem adott a válasz: BARÁTNŐJE VAN! Szóval szállj le róla és ha nem akarsz semmit "Andrástól", akkor mond meg neki, ne húzd!
2012. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi ésszel...... ÉN SENKIRE SEM MÁSZTAM RÁ! Nem én kezdtem... hanem Zoli... ő ír... én szinte sose írok neki vagy nagyon ritkán.... ő udvarol nem én neki.. szal már nem sűrűn működhet a dolog a csajával. Andrásnak meg réges régen megmondtam hogy egyáltalán nem akarok semmit. Arról nem tehet hogy nem érti meg én neki semmiféle jelet nem adok... Érted már??? a .... mászik akárkire is.. pont én.. persze.. Nő vagyok!!!! úristen...
2012. máj. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!