Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti is így viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is így viselkednétek a helyében? Lányok! Szerintetek mit csináljak? Hogy tudnám elvarázsolni?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba. Egy színjátszókörre járunk, szerelmespárt alakítunk. Sok olyan jelet mutatott, ami arra utalt, hogy tetszem neki. Például: mindig mellém ült, folyton hozzámért, leült beszélgetni, megnevettetett, elhívott próba után a parkba beszélgetni. De aztán lett barátnôje, és valahogy olyan unottan viselkedett. Mintha kényszerbôl ülne le mellém. És a barátnôjérôl is még mindíg úgy beszél, mintha katasztrófa lenne. Az ingjét is kölcsön adta, amikor fáztam. Én 15 éves vagyok, ô 18. Azzal piszkál mindig, hogy milyen alacsony vagyok. Azt mondta egyszer, hogy csinos, és szép vagyok. Mindíg megkérdezi, hogy mizújs. Volt hogy megkérdezte facebookon, mióta tetszem neki. Annyira felidegelt, hogy ilyen magabiztos, hogy pofára ejtettem, és semleges választ adtam. A múltkor azt mondta, úgy tud engem kezelni, mint egy vele egykorú lányt, de amikor jobban belegondol, ráeszmél, hogy valójában milyen kicsi vagyok. Nekem ebbôl az jött le, hogy bejövök neki, csak kislánynak tart.

A barátnôjét meg nem szereti igazán...

Igazából azt súgja az ösztönöm, hogy várnom kellene, amíg szakít a barátnôjével, de félek, hogy elfelejt a nyáron. Nem akarok ártani a kapcsolatuknak, de ezt az egészet rossz nézni. Mint az óvodások : csak ülnek egymás mellett, még csak nem is beszélgetnek sosem. Osztálytársak.



2012. máj. 24. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
te. kicsinek tart! ezert TE kene kezdemenyezz. te kene megmutasd neki hogy marpedig nem ugy all ahogy o gondolja es igenis neked is vannak vagyaid, erzeseid es veled is pont ugyanazt kaphatja meg mint a baratnojetol (ha nem sokkal tobbet!). gondolj bele: 15 eves vagy, nagy valoszinuseggel szuz meg, es o mar biztos szeretkezni szeretne. el tudod kepzelni miert vonakodik toled? nem nehez beletenned magad az o helyebe. ugy tunik tenyleg bejossz neki... szoval mi vesziteni valod van?
2012. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen tisztában vagyok. Megértem. Tudom, hogy nem biztos, hogy én ugyanazt tudnám megadni neki, mint a mostani barátnôje. De mit mondjak neki? Mit csináljak vele? Csak menjek oda, és járassam le magam...? :(
2012. máj. 24. 16:42
 3/3 anonim válasza:
Ha igazán fontod vagy neki nem felejt el a nyáron, de szeintem találkozzatok és beszélgessetek, mert érezni fogja h fontos vagy neki és rájön hogy te kellesz neki. Monbd el finoman hogy nagyon szeretsz vele lenni és jó barát. Viselkedj ugy ahogy az ő korabeliek hogy elfelejtse hogy fiatalabb vagy. Sok sikert!!
2012. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!