Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mitől lehet? Hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Hosszú távon lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A barátommal már fél éve hogy élünk nemi életet. De szinte mindig, egy nap a második "akciónál", vagy utána már annyira fáj nekem amikor behatol, hogy néha sírni tudnék. Mintha kidörzsölné...és amikor elmegyek a mosdóba, akkor is csíp, vagy csak simán fáj. De reggelre meg elmúlik. De ugyan így...másodiknál már valamiért fáj. Próbáltunk már síkosítót is használni, de nem segített szinte semmit. Ez mitől lehet? Hosszú távon lehet valami bajom? Előre is köszönöm!

2012. máj. 19. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az lehet a gond hogy sok a minden napi 2 akció. És persze hogy kidörzsöl hisz alig tud begyógyulni és ha utána elmész pisilni akkor csípi a pisi a felületet is. ha minden nap szexeltek elég lenne napi 1 is. És megkérdezhetem hogy fél éve minden nap szexeltek kimaradás nélkül?
2012. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, jajj azt ki is hagytam. Egy héten egyszer alszok nála. Most elég sok a dolga, nem tudunk mindennap találkozni. Pénteken megyek szombaton jövök.
2012. máj. 19. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
kevesebb szex ,vagy ha minden napos is de ne tartson órákig mert kidörzsöli úgy is, nem vagy hozzá szokva.
2012. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy kellene hogy 1 akció este és a 2 dik meg reggel és nem rögtön utána, mert azt tudni kell hogy a férfiak 2 nál sokkal hosszabb idő múlva mennek el.
2012. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sok dolgot nem tudhatok ezért lehet h hülyeséget írok. A rosszul megválasztott védekezés is okozhat sztem fájdalmat, (pl: ha érzékenyebb vagy akkor nem extra érdes gumit használnék :) vagy a nem szántok elég időt az előjátékra és a megfelelő hangulat nélkül vágtok a közepébe... vagy barátodnak 40 centis pörölye... :D még írhatnék párat...
2012. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...hát fogamzásgátlòt szedek mar pár éve,gumival egyszer próbáltuk eddig,hátha,meg a síkosìtót...mondjuk nem kicsi van neki,ami egy részről jò,másrészről meg hát:D
2012. máj. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!