Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tervezek egy Revalid kúrát....

Tervezek egy Revalid kúrát. Nem lesz tőle bajom hosszabb távon sem?

Figyelt kérdés
Kicsit fel szeretném dobni a (hosszú) hajam, h erősödjön vissza, 3 hónapos kúrára gondoltam, az első hónapban napi 3 szemet szeretnék szedni,aztán esetleg csökkenteni napi 2-re... Ez nem lesz sok a szervezetemnek, ugye? Köszönöm a válaszokat! 22/F
2009. jan. 7. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak 3 hónap akkor ha nincs semmi olyan bajod, akkor nem lesz sok. De mást már ne szedj mellé.

Egyébként én próbáltam a revalidot (3 hónapig én is) 2 alkalommal is, egy év telt el köztük legalább. Az első alkalommal se nőtt a hajam, max annyira nem hullott. A második alkalommal, nemrég semmi sem történt, csak a kezem és az arcom lett totál szőrös. A kezeimen fekete lett a szőr, azóta is olyan! (Lány vagyok) én többet nem szedem az biztos, van valami forcapil azt ajánlotta a patikus, de szerintem se se ér többet. De én mégegyszer revalidot nem veszek már.

2009. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem az se ér többet*
2009. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyin hullott a hajam, és 3 hónapig szedtem a Revalidot... Hát, én nem éreztem különséget! Ugyanúgy hullott. Le is vágattam a hajam tüsire megint. (Fiú vagyok, lapockáig érő hajam volt)
2009. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!