Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsider kérdése:

Szerintetek így szerelembe esni nagyon gáz, mit csinálljak?

Figyelt kérdés
Van egy pesti fiu, kb 2 hete ismerem, facebookon ismerkedtem össze vele ugy h lájkolta pár bejegyzésem ,aztán elkezdtünk beszélgetni és kiderült hogy nagyából egyforma az ízlésünk , még a horoszkópunk is egyezik , aztán kiderült h olyan 250 m-re lakik tölem , neg is beszéltünk több talit is , nagyon beleszerettem és ö is belém , ez igy szép is lenne , de van neki egy barátnöje , és csak minden pénteken találkozik vele , én meg kb minden nap talizom vele , és a multkor mikor náluk voltam pár haverjával , ők xboxoztak meg dumáltak , valamelyik a telefonjával szórakozott és én meg feküdtem a fiu vállám , aztán elkezdte cirókálni a kezem meg a másik kezemet összefonta a sajátjával , aztán mikor haza kellett mennem én meg akartam csokolni , a falhoz toltam és igy közelhajoltam hozzá , aztán végülis megcsokoltuk egymást és mondta nekem a fiu , hogy egyálltalán nem tudja mit csinálljon , mert a barátnöjét is szereti , meg engem is és most ez a helyzet és arra lennék kiváncsi , hogy mit csinálljak hogy engem válasszon , hogyan csinálljam , egyebek , mert nem akarom hogy csak egy lány legyek a szemében , hanem az a lány , kérlek segitsetek :\\

2012. máj. 19. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit! Érd be azzal is, inkább beszéld rá a fiút egy grupen szexre! Te nyalod a csajt és hátulról meg a fiú tol téged. Utána csere. És amikor el megy a fiú akkor oda gugoltok és bele engedi a szátokba spermát! Utána smacizol a csajjal egyet! :) 24F
2012. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na én az előzővel nem értek egyet! am kérdésem lenne elösször hány éves vagy és a srác mióta van együtt a másik lánnyal??
2012. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nia96 válasza:
hát ez egy nagyon nehéz helyzet..de evvel a gruppensexel nem értek eggyet xD szerintem meg kellene a pasinak mondani hogy választjon köztetek,hogy ki mellett érzi magát jobban,stb.nekem is volt ilyen helyzetem már.és kiderült hogy rosszat választottam mert akit eldobtam magamtol az igazán szeretett akit pedig választottam az pedig csak ki szeretett volna használni :/ de remélem hogy segithettem valamennyire :):*
2012. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elöször is ez a sexes dolog egy rohadt nagy baromság -.-""" 14 vagyok a fiu pedig 21 éves és már minden megoldodott mert szakitott a barátnöjével és engem választott és most jobban szeretjük egymást mint valaha :33333 És köszönöm a tanácsokat :PPPP amugy 1 honapig volt együtt a barátnöjével de mostmár nem :DDD <3
2012. máj. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!