Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A bulizás megoldás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bulizás megoldás lenne?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nincs barátnőm, tényleg nem nagyon foglalkozom vele, meg nem is erőltetem senkivel sem, de a hiányát érzem elég gyakran.

Amúgy önbizalmam van, de beszari vagyok a csajokkal, illetve annyira nem is tudok hol ismerkedni velük. Főiskolás vagyok, de most az milyen már ha szünetbe odamegyek egy idegenhez? Tök nyomulós lúzerságnak tartom...

Van amúgy 2 csoporttársam(volt egy 3. is) az egyik nem annyira jön be mert valami hiányzik belőle, a másik szép csinos kedves, nőies, de valahogy ő sem az igazi, meg idősebb is sokkal. Még ha ki is kezdenék vele, gondolná mit akar ez a kis pocs tőlem...


Ha eljárnék bulizni, az feloldana meg ilyesmi?



2012. máj. 19. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen menny el nyugodtan szórakozni bulizgatni de ne egyedül hanem haverokkal és rúgjatok ki a hámból ragadni fognak rátok a csajok ha látják hogy nincs körülöttetek csaj, és teljesen kibontakozik olyankor az ember ha buliban van. És ott is meglehet találni azt a lányt aki kell neked.Egyébként meg egy buliban simán odamehetsz bárkihez és hívhatod táncolni ha nem elsőre akkor majd megy másodjára ha pedig akkor sem akkor nem jössz be neki.
2012. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!