Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteljesületlen szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteljesületlen szerelem. Hogy élted túl?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
jött a következő :) akármennyire is úgy fest hogy nem találsz hasonlót, hidd el hogy lesz még jobb is!
2012. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az emberhez hozzátartozik a csalódás, és ezt tudni kell kezelni. Ha valaki ezt nem tudja kezelni az belebetegszik.

Minden ember legalább 1* csalódik életében, és ezáltal lesznek bölcsebbek. Én speciel a jager-re esküszöm!

2012. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem leszek szerelmes, így nem lesz min túltennem magam.
2012. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sosem fogod elfelejteni, de ha ritkán találkoztok, idővel jobb lesz... :)
2012. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt elfelejtettem, de a második nagyon mély nyomot hagyott bennem, valószínűleg nem fogom elfelejteni, max pár évtized múlva. Azóta szerencsére nem voltam szerelmes, valószínűleg sokáig nem is leszek, főleg hogy nem is csajozok, és csak itthon ülök.
2012. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akármennyire is reménytelennek tűnt, én harcoltam érte, és ma már 5 hónapja együtt vagyunk:)
2012. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Élj meg minden negatív érzést...NAGYON NEHÉZ, de idővel jobb lesz.Ettől (is) leszel "erősebb", bölcsebb később.Aztán később józanul, érzelmi befolyásoltság nélkül letudod majd szűrni a pozitív következtetést.

Addig is nem árt, ha vannak jófej barátok, akik melletted állnak minden "örültségben"... ;)

2012. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!