Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én abba a pasiba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én abba a pasiba szeretek bele aki minél többet tesz értem. Nem a személyiségébe, hanem az a jóba amit értem tesz. Miért?

Figyelt kérdés
Mondjuk sok lány a pasi külsejébe szeret bele, sőt vannak akik a bunkó pasikat szeretik, annál azért mégiscsak jobb ez. De akkor is.. zavar,hogy nem a pasi személyiségét szeretem,hanem ha velem kedves,megvígasztal,vár rám ,szóval szívességeket tesz. L/18

2012. máj. 18. 13:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ha azt mondjátok ez a jó akkor nem értetek meg.

Ha felbukkanna egy másik pasi aki többet tudna adna mondjuk egy kocsit, azonnal átpártolnék hozzá és a mostani fiú iránt elmúlna a "szerelmem". Tudom,hogy ez nem jó,de nem tudok megváltozni. Talán nem is akarok, mert úgy gondolom így járok a legjobban.

2012. máj. 18. 14:04
 12/24 anonim ***** válasza:
Hiúság, érdek vagy hála, de nemhogy szerelemnek, vonzalomnak sem nevezném.
2012. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor mégis bárki el tud csábítani egy kis figyelmességgel.
2012. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat amiktől elcsábulok nem nevezném "kis" figyelmességeknek.
2012. máj. 18. 14:37
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mondanám, hogy megvásárolható vagy. És önző is. Ez utóbbi okozza az előbbit:) Azt hogy önző mitől vagy, nem tudom. Lehet, hogy elkapattak a szüleid.

Nem szeretsz bele senkibe, csak azé vagy aki a legtöbbet fizeti érted.

2012. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán megvásárolható vagy.
2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy átlátjátok,de engem okok érdekelnek,hogy miért válik ilyenné valaki (nem adtak nekem a szüleim se túl sokat, se túl keveset)

Egyébként voltak fiúk akik udvaroltak nekem,de nem tudtak volna sokat adni ezért nem számítottak. Őket kísérletezésre használtam, elmondtam nekik az igazat. Hogy a jótetteiket és az ajándékaikat szeretem csak a fiúknak. Érdekes módon egytől egyig azt mondták erre,hogy ők meg tudnának változtatni,hogy beléjük szeressek :) A legtöbb pasi (17-22 közöttiek voltak) olyan naiv és annyira bíznak magukban :)

2012. máj. 18. 14:53
 18/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tényleg nincs fogalmam róla, hogy mitől lesz valaki szörnyeteg. Bocs. Menj, beszélj Csernus doktorral, ő talán meg tudja válaszolni a kérdésedet.
2012. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Valaki más hátha. Nyilván nem azt várom,hogy azt mondjátok én miért lettem ilyen mivel ennyiből nem ismertetek meg. Okokat viszont valaki lehet tud mondani arra,hogy miért lesz "valaki" ilyen és abból ki tudom választani a magamra illőt.
2012. máj. 18. 15:00
 20/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy számtalan oka lehet. Kéne magadról beszélned, az életedről, és ki lehetne választani, hogy mi volt a kiváltó ok.
2012. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!