Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erzem ugy hogy szegyelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy hogy szegyelem kimutatni ha szeretek valakit?

Figyelt kérdés

Nemreg figyeltem fel arra hogy barmennyire is szeretnek egy kapcsolatot, ha a barati kozosegembe megjelenik az illeto akivel szeretnem ezt, bepanikolok, es meg sem tudok szolalni tobbet; ugyanakkor ha talakozok az illetovel nagyon orulok neki es gondok nelkul tudok beszelgetni vele, de ha rajtunk kivul mas is jelen van elpirulok, elszegyelem magam.

Azon is tunodtem neha netan felnek egy kapcsolattol? (de valahogy megis arra vagyok hogy osszejojjon vele)


2012. máj. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ö van jelen,és úgy tudsz beszélni,akkor nincs nagy gond. Csak próbáld meg mások elött is felvállalni az érzéseid. Persze ne kiabáltasd ki. De nem értem pontosan: ti jártok?
2012. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem jarunk, de o nagyon "eletre valo" (nyakambaugrik, piszkal, mindig kapok puszit, stb.) es a barataim szemeben ugy tunik mintha jarnenk (orulnek neki).

Ugyanakkor csak van egy kozos hobbink, es emiatt mindennap talalkozunk, ugyanakkor csak 1 hete ismerem (most csatlakozott hozzank)

2012. máj. 14. 21:05
 3/3 A kérdező kommentje:
*Van egy kozos hobbink, es emiatt mindennap talalkozunk, ugyanakkor csak 1 hete ismerem (most csatlakozott hozzank)
2012. máj. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!