Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimutatni az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Ez nem csak szerelmi párkapcsolatoknál, de családi/baráti kapcsolatoknál is így van: sajnos hiába van, hogy nagyon szeretem az illetőt, az a rész már nem megy, hogy ezt rendesen a tudtára is adjam. Anyukám gyakran szokta is mondani, hogy olyan vagyok, mint aki kőből van, nem érzik a barátaim, hogy szükségem van rájuk.

Én egyszerűen nem bírok olyat mondani, hogy "hiányzol", vagy "látni akarlak", de még ha mondja is valaki ezeket nekem, vagy esetleg azt, hogy "szeretlek", valahogy még azt is nehéz válaszolni rá, hogy "én is". Nem tudom miért van ez, mikor valójában igen is érzem ezeket, de nem bírom kimondani/kimutatni. Miért lehet ez? És hogyan lehetne ezen javítani?

Ja, és mellesleg sírni sem tudok más előtt. Itthon a szobámban, ha egyedül vagyok, simán elbőgöm magam bármin, a legapróbb dolgon is olyan könnyeket ejtek, hogy csak na, míg más előtt olyan fa arccal tudok ülni, hogy még én se hiszem el, és még ha akarok is sírni az illető előtt/sírhatnékom van, akkor sem megy.


2012. márc. 25. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

fiú/lány? azért mégse mindegy...

Szakembernek előadtad már ezt? szerintem nem ciki, elég komolynak tűnik. De általános, vagyis elég elterjedt probléma, ha nem is ilyen durván. Itt látod leírtad... tehát fejlődsz, nem vagy reménytelen! :) Gondolkodj el mi a különbség neten, vagy élőben...

2012. márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és 19 éves, bocs, hogy ezt kihagytam. És szakembernél még nem voltam vele, de egy ideje zavar már, meg gondoltam rá, hogy el kéne menni, csak még nem szántam rá magam a cselekvésre.
2012. márc. 25. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:

(megint első) hát figyelj, ismerős probléma. Szerintem úgy általába az emberi kapcsolatok nagyon el vannak laposodva. az se jó, ha rengeteget emlegetnek ilyesmiket, hogy "hűű de imádlak" aztán alig jelent valamit. Nálad legalább még ennek tuti van súlya :)


Én is nehezem mondom ki.. bár én fiú vagyok, nálam megértik. De nem jó. Népbetegség. Úgy szívesen elbeszélgetnék veled, csak már kissé későn van... nem dobsz privátba egy mail címet? kérdeznék pár dolgot, majd ha össze tudom szedni hogy mit :D

2012. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok. Próbálok én is javítani csak nehezen megy :)

17/L

2012. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!