Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez változtatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez változtatna valamit?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy lány akibe Szerelmes vagyok.Amit ő már szerintem tud de még szemtől szemben nem mondtam a Szemébe csak úgy hogy facebookon kiszedte belőlem,meg egy verset is írtam neki.És szerintetek ha szemtől szemben elmondanám mit érzek akkor az változtatna valamit? 14/F

2012. máj. 15. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most gyáva vagy, később is az leszel. Le kell győzni a félelmet és a tűzben edződni, akkor sosem leszel majd muja a lányoknál. Már eleve szemtől szembe kell ilyet közölni, nem FB-n...
2012. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azé mondtam el neki fbn mert akkor rá kérdezett és hát nem mindig tudunk találkozni és hazudni meg nem akartam...

de akkor ezek szerint van értelme szemtől szemben is megmondani neki hogy mit érzek?

2012. máj. 16. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, allj elé. nem fog meglepodni, mert tudja már!

es hat vesziteni valod nincs!

2012. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az se olyan nagy baj hogy van csávója?
2012. máj. 16. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért illett volna beleírni a kérdésbe is... REmélem, nem akarod elszeretni a sráctól a lányt. Legyen benned gerinc!
2012. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!