Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult a helyet. Mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult a helyet. Mi a jó döntés?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 3 éve legjobb barátok vagyunk , bennem már régebben is volt vonzódás sőt még mindig szerelmes vagyok belé , de most összejött egy sráccal egy hónapja vannak együtt, Tegnap beszélgettünk és elmondta hogy ha próbálkoztam volna már együtt lehetnénk.. és megígérte hogyha szakítanak majd megpróbáljuk... várni nem tudok...

2012. máj. 8. 20:58
 1/4 ASOT ***** válasza:

úúristen!!

Te normális vagy?

Te meg egy jó nagy marha vagy ha erre vársz!


"megígérte hogyha szakítanak majd megpróbáljuk"


Elárulom h ha te így viszonyultál hozzá akkor ő azt nagyon is jól látta és mivel 3 éve ismer, így közeledett volna feléd ő is ha akarta volna!

És nem jött volna össze ezzel a pasival!

2012. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
bocs h nyers voltam , de ne légy hülye!
2012. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig kénytelen leszel, és még akkor sem garantált a siker.

Egy férfi ilyenkor becsajozik, nem a sebeit nyalogatja.

2012. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hehe.... SZOP_ÁS
2012. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!