Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz rám ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám ez a lány?

Figyelt kérdés

Már sokszor csinálta ezt, régebben beszélgettünk meg minden. Hát szóval előtte is sokszor láttam hogy néz.

Most már én is ránézek direkt, hogy néz-e, néha ezért direkt nem néz oda.

Viszont ma észrevettem, hogy a szeme sarkából rám néz.

Vajon mit nézhet? Azt nézi hogy én nézem vagy mit?


Hát nem tudom h bejövök-e neki, azt mondanám hogy nem.


Egyébként a csaj olyan mintha az ikertesóm lenne, csendes, visszahúzódó, még talán külsőre is hasonlítunk.



2012. máj. 3. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szóval külsőre hasonlitotok?

Most akkor mindketten lányok vagytok?

2012. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, én fiú vagyok, de attól lehetnek hasonló vonások nem?
2012. máj. 3. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,hol vannak azok a vonások..

És te miért nézed?Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni..

2012. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vedd már észre,hogy bejössz neki menj hozzá beszélges velle.
2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kezdem azt hinni hogy tényleg így van... Egyébként ész szerint csak 5%-ot adnék hogy tényleg bejövök neki.

Most vagy én vagyok a vak és h.lye vagy tényleg valamiért félrevezet...

2012. máj. 3. 20:15
 6/10 anonim válasza:
Hányévesek vagytok ? Neked tetszik ? Kb.: 70 % hogy , tetszel neki :) Én lány vagyok és én is nézni szoktam aki tetszik .
2012. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki!Szóval ha neked is tetszik a lány akkor kezdj el valamit az ügyért!:)

14/L

2012. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tetszek? kiderült h van hapsija(és asszem komoly), így letojom a csajt. De akkor nem értem mit néz...

Ha még egyszer engem bámul, elküldöm a csába, mert akkor nem értem mit néz, nem látott még embert? Még csúnya sem vagyok, mert jobban nézek ki mint a hapija, így nem értem mi a f@szt bámul folyton...

2012. máj. 4. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne küld el a p*csába egyszerűen csak kérdezd meg tőle ,hogy miért bámul téged annyira vagy ha elküldöd a p*csába számíthatsz arra ,hogy a pasija megver téged...
2012. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ugyan már :D Az a csávó elég lúzer ahogy kinéz, meg ahogy az adatlapját is néztem :D Nem is értem hogy egy kb átlagosak között elég szép csaj mit eszik rajta. Jó én főiskolát fogok végezni, de nekem nincs gondom azzal, ha tegyük fel csak egy boltos végzettségű feleségem lesz, de egy csaj általában nagyravágyó, és minimum annyit akar, mint amije neki is van, tehát én AZ Ő HELYÉBEN egyetemi végzettségűvel kezdenék...


Nem érdekel amúgy mit néz, csak k.rvára idegesít, az előbb levágtam az egeret mert eszembe jutott, és felbosszantott h nem tudom mit bámul...

2012. máj. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!