Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret vagy már nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy már nem?

Figyelt kérdés
Fél éve nem vagyunk együtt a barátommal, én még mindig nagyon szeretem de ő eléggé került engem, viszont pár napja amikor összetalálkoztunk elkezdett velem "játszani"(piszkálta a hajam stb.) aztán lekapott és elkezdte utána mondani, hogy mennyire hiányoztam neki és hogy nem tud még 1 olyan nőt találni mint én hiszen tudhatnám, hogy én vagyok neki álmai nője...viszont kissé be volt csiccsentve. Aztán hazakísért, és megkérdeztem tőle, hogy keresni fog-e. Először azt mondta, hogy persze meg is esküdött rá, de amikor már kezdett józanodni azt mondta, hogy át kell még gondolnia.Nem keresett pár napig, így nem bírtam és ráírtam, hogy akkor mi lesz..? és azt mondta, hogy részeg volt biztos nem mondott igazat.. Szerintetek?:S

2012. máj. 3. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Egy farok.
2012. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt a fiút! Szerintem sem szeret, és ha még szeretne is... a töltött káposzta sem jó felmelegítve! :)
2012. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De sajnos tényleg nagyon szeretem, és sehogy sem tudom elfelejteni, még így fél éve után se.. Lehet csak nagyon érzi rajtam ezeket és ezért nem kellek neki?
2012. máj. 3. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, letesztelt hogy mennyire vagy még kapható aztán rájött a kangörcs.
2012. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért mert érzi rajtad. Azért nem kellesz neki, mert NEM SZERET. Nincs ezen mit ragozni. Ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni, sosem leszel túl rajta. Mit kellene mondania neked, vagy mit kéne még tennie, hogy elhidd? Gyere, szállj le a földre. Úgy pár hónap és elfelejted. Maximum.
2012. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!