Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg engem szeret?

Figyelt kérdés

Tavaly véget ért a kapcsolatom. Nagyon nehezen gyógyultam ki belőle, ő becsajozott -még a kapcsolatunk alatt kezdődött az új-, én könyörögtem, jártam utána sokat, megszenvedtem az egész szakítást. Időközben lett egy párom, akit szeretek, de a távolság miatt hiányoznak olyan dolgok az életünkből, ami másnál alapvető (pl. együtt alvások, egy séta, egy vacsora...ez mind hétközben).

Múlthéten megtudtam, h az exem szétment a csajjal. Pénteken kimentem kicsit este italozni, és ott volt ő is. A szívem majdnem kiugrott a helyéről. Később kaptam egy üzenetet, melyben leírta, hogy hiányzok neki. Tegnap beszéltünk telefonon, meg ma is, és azt szeretné, ha találkoznék vele. És hogy megbánta, és engem szeret...

Ez mind szép és jó, de félek... A kapcsolatom sajnos nem az igazi, de nem ezért van ez a megingás... Csak nem tudom, hihetek-e neki, vagy egyáltalán mit is csináljak???


Valaki tud valami okosat mondani???


Előre is köszönöm!


27N


2012. ápr. 29. 19:59
 1/3 ASOT ***** válasza:

szamár leszel! A "nincs ló jó a szamár is" kapcsolatból!


szakított...ohh hírtelen eszébe jut, hogy van egy hülye, aki tuti ugrik majd neki!


- soha nem lenne ez már a régi!

- és nem tartana sokáig a happy sem


Ne légy ostoba! Ha dugni akarsz egyet akkor egyszer találkozz vele ennyi!

DE! akkor ne kelljen a másik srác!

Amúgy meg...szerintem a másik srácot is hagynod kéne!


Ergo mind a 2 pasit!

2012. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van! szamár lennél!
2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át alaposan. Megéri visszamenni valakihez, aki dobott és most hirtelen újra összejönne veled? Persze ott a másik véglet miszerint tényleg jól jössz ki az egészből, de sajnos ez ritka. Sok sikert!
2012. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!