Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is szeret engem?

Figyelt kérdés
Van amikor nagyon kedves, figyelmes és vannak közös programjaink is viszont az is elő szokott fordulni, h észre sem vesz és egyszerűen elmegy mellettem. Nem vagyok biztos benne hogy részéről ez barátság vagy több. Én szeretném ha egy párt alkothatnánk viszont ezt nem merem megkérdezni mivel amikor még én is csak barátként vélekedtem róla valaki kitalálta h belé vagyok esve és ezt szétkürtölte, ő ekkor durván közölte, h örülne ha megváltoztatnám a véleményem. Mit tegyek?
2012. márc. 31. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg rendesen mit akarsz. Most akkor te szereted? Egyébként nem tudjuk szeret-e. Ha jól értem amit leírtál, bár baromi kesze-kusza, akkor valószínűleg nem szerelmes beléd.
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!