Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már megbolondulok! MIT TEGYEK?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megbolondulok! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt a kérdést én tettem fel.

Most nem szeretném részletezni, mindenki nyissa meg a linket.

Most az a helyzet, hogy rohadtul nem bírom már tovább. Napról-napra, egyre jobban vonzódok felé...

Ma, rajz órán érdekes dologra lettem figyelmes. Pontosan velem szembe ül egy padban, és mindig őt bámulom. :PP ?

De most ő csinálta ezt. Amikor észrevettem, hogy bámul /szó, szerint, azzal az "értelmes" tekintettel... szerintem nagyon gondolkodott valamin/, gyorsan elcikázott onnan a szemem... de pár másodperc múlva újra odanéztem. Még mindig bámul. Ezt eljátszottuk köbö olyan 3szor. Egyszercsak fogtam magam, felé fordultam és mélyen, a fejemet támasztva a szemébe néztem. Ő is nézett... Ez volt óra végéig... felejthetetlen élmény volt.... <3?

Amikor tololtunk ki a teremből, beszoroltunk /MI 2-EN!!!/ az ajtóba.. xĐĐ

Kb. a szánk 5 centire volt egymástól... szívesen lesmároltam volna...

de aztán nevetve hátratolatott, és ezt mondta:

-csak utánad - azzal a féloldalas mosollyal az arcán.

én meg:

*o* ????????????

okéé.


gondolhatjátok.. :DDDD most is rózsaszín felhők között úszkálok...



Na de a lényeg!


Szerintetek lépjek, és megkérdezzem, hogy most mi van? Van csaja, de.....

mi a véleményetek???????

köszi!!!!



2012. máj. 3. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
menjé barbizni. f*szé kell minket ilyennel idegesitened.. nemvaló még neked pasi. a tanulással foglalkozz.. kész van már a házid holnapra ? ha igen, akkor már mehetsz mesét nézni..
2012. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kabbefaszom. -.-


egy 12 évesnek nem lehetnek érzelmei, vagy miafasz???

2012. máj. 3. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Héé, ne beszélj csúnyán.

Ne.

Figyi: ebbe a dologba nem kell belegondolnod semmit. Néz, elbambult. Előreentged, illedelmes. Engem azok is előreengednek akiket akkor láttam először.

ÉS SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT NE KÉRDEZD MEG EGY FIÚTÓL HOGY MI VAN KÖZTETEK!


Hallgathatsz rám, 13/L! ;)

2012. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de nagy a szád kislány. :) monitor mögül könnyen ugatsz. de, lehetnek érzései. de ez gyerekszerelem, amivel nem kellene a felnőtt embereket traktálnod.. :)
2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mivan ?
2012. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óvd meg őt magadtól.


Igen is gyerek vagy és babázzál, egy felnőtt ember ilyen helyzetet nem hagy ki!


Kit érdeke hogy van csaja, most lett volna legalább 2 is.

2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos gyerekszerelem hamar elmullik 17/f
2012. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1 darab értelmes választ!

Többiek: nagyon sajnálom, hogy ekkora parasztok vagytok, de sajnos ez nem orvosolható.

2012. máj. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!