Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hba párom belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hba párom belém szeressék megint?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos lányunk.Tény h az utóbbi időbe elhanyagoltak a férjem és a tenni valókat.Csúnyán bántam vele, nem volt mindig minden tip-top stb. De rájöttem mondtam neki is de lehet h késő mert ő állítólag kiszeretett belőlem és csak szimplán kedvel. Ne ìrjatok olyat h legyen vége mert én szeretem tudom h ő is egy kicsit még ha nem is ezt mondja.átölelel megpuszil és ha ez este történik akkor reggel megint hideg velem, nekem ez nagyon fáj. Igazság szerint én még ennyit se adtam az utóbbi időbe neki :(. Tanácsokat kérek ha lehet hátha volt valaki hasonló cipőben

2012. ápr. 26. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de szemmel láthatólag tisztában vagy vele, hogy mit csináltál rosszul.

Akkor meg hol a kérdés? Magadnak meg is válaszoltad, nem volt minden tip-top, stb, egy puszit, ölelést nem adsz neki, csak annyit várj el, amennyit te is adsz.

Időnként egy romantikus vacsora, egy este, amikor csak egymással vagytok elfoglalva, egy jó masszázs, egy jó sex, hát legyél kicsit kreatívabb.

"Jaj azt nem lehet, hát ott a gyerek"- Ez csak kifogás és nem azt mondtam, minden este, de nem hiszem el, hogy nem lehet ilyen alkalmakat beiktatni.

2012. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom mindenre volt anno kifogás miért nincs rend miért vagyok fáradt stb. De megmenthető még? Volt valaki ilyen esete?
2012. ápr. 26. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod szeret és fontos vagy neki, akkor megmenthető és meg is kell menteni, van egy gyermeketek, akinek egy szerető családra van szüksége!
2012. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden házasságban előfordulnak kisebb- nagyobb hullámvölgyek. Természetesen minden helyrehozható odafigyeléssel, kedveskedéssel. Az a fontos, hogy érezze a párod, hogy szereted, és, hogy fontos neked.

A szerelem elmúlik egy idő után, de az nem baj.

A szerelem csak egy fellángolás, de ami marad az sokkal többet ér, a szeretet, a kötődés, a vonzalom, a közös élmények..

Érthető, hogy egy kisbaba mellett a nők, kimerülnek, és nem tudnak mindig mindenben úgy teljesíteni, ahogy azt a férjek elvárják.

Beszélgess vele,ezt meg kell értenie, meg azt is, hogy a gyerek az első. Most már, hogy kicsit nagyobb, minden rendeződni fog. Mindig egyre könnyebb lesz.

Az meg nem úgy van, hogy ha te nem adtál, akkor tőle se várhatnál kezdeményezést, szeretet.

Felnőtt emberek ne durcáskodjanak, mint egy kisgyerek.

Éreztethette volna, hogy melletted van, még ha nincs is kedved pl. a szexhez, vagy a rendrakáshoz.

Többit priviben.

2012. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszintén, hogy megbántad a viselkedésedet! Aztán cselekedj! Próbálj meg magaddal és vele is annyit próblákozni,amennyit csak bírsz! Ha a pici alszik egy kicsit,akkor beszélgess vele, közeledj felé!
2012. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbálkozni helyett : foglalkozni:) bocsi elírtam...
2012. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!