Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mással is volt már így vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már így vagy csak velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe hónapokig szerelmes voltam.Nem volt köztünnk semmi, mert csak szexre kellettem neki.Nem is találkoztam vele többet már csak azért sem...de beleszerettem. Na most ez már a múlté és azon gondolkodtam, ha fizetne se kéne többet. Más is volt már így?Miért van ez?

2012. ápr. 16. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Túltetted magad rajta. Ennyi :)
2012. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én már voltam így, mondjuk én nem csak a szexre kellettem a pasinak, mert 3 éves kapcsolat van mögöttünk, hallod annyira de annyira szerettem, ő volt a mindenem, úgy éreztem ennyire még egy pasit sem szerettem, de ez tényleg így is volt, csak tedd dolgokat (és nem csupán a félrelépésre gondolok) mikor én azt mondtam ennyi elég betelt a pohár, aztán már csak azért sem kerestem, nem beszéltem vele nem tartottam fenn vele semmilyen kapcsolatot. De ő már a múlté, szép volt jó volt ennyi, most viszont úgy érzem már, hogy ha fizetne sem kellene többé, sőt ha gyémántokat kínálna fel nekem meg értékes kincseket akkor sem. Elég volt belőle ennyi, egyszer megégettem már vele a szám, nem fogom mégegyszer. Mindez azért van mert túl tettem magam rajta, sikerült abból a köztes érzelemből is kilépnem mit iránta éreztem végül és nagyon jól megvagyok nélküle, soha az életben nem lenne már esélye nálam böbbet. Te is szerencsére túl tudtadf magad tenni volt barátodon és nagyon helyes, örülök neki. :) Majd jön jobb. ;) 27/L
2012. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam! Akkor nagyon szerettem, bármit megtettem volna érte. Mára ez már teljesen elmúlt, sőt úgy érzem, mióta nem beszélünk sokkal boldogabb vagyok. :D
2012. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!