Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok ha mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok ha mással látom. Tudom, hogy velem van a baj de, hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolat elején még nem volt gond... aztán beleszerettem.

Nehezen viselem ha más lányokkal látom mert nagyon közvetlen . Ez az ölelgetős, puszilgatós, mindenkivel ugyanolyan irtókedves tipus.Ami nem baj ezért szeretem. Velem is ilyen. Csak hát fura mikor másokkal is azt látom, hogy ugyanúgy vigasztalja és öleli őket mint engem és rosszul esik:( . Beszéltem már vele róla és mondta, hogy engem szeret meg ne legyek butus. Csak hát éppen a ma estéjét is egy lány vigasztalásával tölti és pénteken is úgy jött át, hogy amúgy más csajnál lenne csak végül idejött.

Mi a teendő? Hogyan fogadjam el , hogy én is vagyok olyan értékes, mint a többi lány? Hogyan ne legyek féltékeny ha mással látom?

Bocsi, hogy hosszú lett.


2011. ápr. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez ez a szitu... barátnőmnek is sok pasi haverja van, meg ő is ilyen közvetlen típus, nem tehetek róla de féltékeny vagyok :S


18/f

2011. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló! :D Mi is 2éve vagyunk együtt, én is sokat féltékenykedek, sőt már már annyira,hogy azt hiszem,megcsalt!?! Megkértem,hogy vegyen vissza,ha velem van,akkor ne mással legyen így, talán sikerült,már nem annyira durva a helyzet. Megmondta,hogy ha én csinálhatom,akkor ő is. Én teljesen leszoktam róla, SŐT már rengeteg barátságom megszakadt..
2011. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy féltékeny vagy, ha valakit szeretünk, félünk, hogy elveszítjük. Barátod kissé túlságosan nyílt, ha kapcsolatban van, vissza kellene vennie ebből a lányokkal szemben, főleg, ha a barátnője féltékeny. Szóval, neki kell változtatnia. Persze, nem gond, ha óvja, félti a barátait, ebben semmi elvetendő sincs. Csak téged is vegyen figyelembe. Ne hagyd, hogy a lányokat úgy vigasztalja, hogy csak ő, meg a lány vannak kettesben. Még ha a barátod hűséges is, akkor is előfordulhat, hogy egy lány, akit kedvesnek hittetek, kihasználja, hogy kettesben van vele, és rámászik. Beszéld meg barátoddal, hogy nem azzal van a baj, hogy nem hiszed el, hogy nem szeret, hanem zavar, ha más lányokat ölelget, puszilgat. Ebben vissza kellene magát fognia, a testi kontaktussal vannak a bajok, téged inkább az zavar. De ha két éve vagytok együtt, és eddig is ilyen volt, és eddig se csalt meg, akkor némi bizalmat megérdemel:-)
2011. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

figyeld meg, hogy más lányok előtt kimutatja e, hogy téged szeret!!!

pl nekem egy jóbarátom (én lány vagyok ő fiú)a bnőjét az orrom előtt puszilgatja, mesél mivel szokta heccelni, totál látszik, hogy szerelmesek

a barátom pedig még arrébb is áll tőlem, mintha együtt sem lennénk :(

a tied hogy viselkedik?


és mégvalami:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!