Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek több, mint barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek több, mint barátság? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megismertem egy nőt(ügyfele lettem), aki az első látásra bejött nekem mind külsőre és belsőre egyaránt. Kiakartam kezdeni vele, de akkor volt egy kapcsolata, ami időközben lezárult. Azóta egyre sűrűbben töltjük az időt egymással, sztem nagyon is 1 hullámhosszon vagyunk, sok a közös vonás, stílus,...stb. Viszont Ő állítólag nem szeretne most kapcsolatot az előző miatt!! Ez 1 hónapja derült ki. Ezzel szemben a korábbi heti 1 órás talikból, már közös bulik, teázások, beszélgetések alakultak ki... Fogadja a bókjaimat, kedveskedik Ő is nekem... De nem kaptam egy biztos jelet Tőle... Nem akarok hülye helyzetbe kerülni ismét, mert múltkor szóba került, hogy nekem 100%-ban bejön és nem akarok sem beégni sem elveszíteni Őt...

2012. ápr. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelmű szerintem!
2012. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szted több?
2012. ápr. 4. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg meg kene erdeklodd miert szakitott eppen. sok koze lehet hozza. lehet hogy biztonsagra vagyik, szeretetre, es elege van az elsietett dolgokbol. vagy lehet hogy csak szuksege van a baratsagodra... az biztos hogy egy kapcsolat utan kelleems a "pihenes", a felejtes. Adj neki idot es koncentralj a szep dolgokra es felejtsd el meg egy kis ideig a szeretkezest, egyuttjarast. Ha a szived szerint csel;ekszel akkor lassan meghoditod ot es akkor majd egy napon o fog a nyakadba szokni.
2012. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát figyelj.. 50-50% az esélye, hogy többet akar, mint barátság, de lehet, hogy csak lelki társra vágyik, és mivel nagyon sok a közös vonásotok, rád esett a választása :D De az is lehet, hogy többet akar, kérdezz rá, minél hamarabb :D 13/L
2012. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3/4-nek igaza van.

Ha valaha is akar majd többet barátságnál, szerintem az nem most lesz.

28/N

2012. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"állítólag nem szeretne most kapcsolatot az előző miatt!!"


ez egy jolly joker kartya, amit azert szoktak bevetni, mert tobbszorosen is vedettseget ad.

Ad 1 mondhatja hogy o figyelmeztetett, nem o lesz a szemet ha kidob egy het mulva, mert ugy alakul.

Ad 2 ha alakul is koztetek valami, akkor nem lesz a szemedben ribanc (hogy egyik kapcsolatbol rogton beleveti magat a masikba)

Ad 3 tesztel, hogy kitarto vagy-e, komolyak e a szandekaid.

Ad 4 erezheti hogy oszinte volt veled, megmondta hogy nem biztos benne mi fog ebbol kijonni...

2012. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!