Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S.! Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

S. O. S.! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha megismerek egy fiút,(aki szimpatikus,és nagyon bejön)rögtön beleesek :$ ezért is fáj annyira,ha szakitunk,vagy össze se jövünk...eznormális?(mármint,hogy minden helyes fiúra első látásra beleszeretek)vagy annyira szeretethiányos lennék,hogy nekem már bárki(ná jó nem,mert eléggé nagyok az elvárásaim a fiukkal szembe)jó lenne?:O

2012. ápr. 4. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy az "S.O.S." azt jelenti, hogy "mentsétek meg lelkeinket"? :)
2012. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a szeretethiányra tippelek.
2012. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaja énis. megválaszoltad a saját kérdésed
2012. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem feltétlenül beleszeretsz, lehet, hogy csak annyira vágysz már a szerelemre és egy kapcsolatra. És ha ez nem jön össze, szerintem nem csak Neked, de a többi nőnek is rossz valamilyen szinten. Mert ha még nem is jönne be Neked annyira a srác, akkor is belelépne az önérzetedbe azzal, hogy "visszautasít". Ez senkinek nem esik jól.
2012. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem azert vagy ennyire ketsegbeesett mert keves az a fiu aki neked megfelel, igy amikor nmagy nehezen talalsz valakit aki megfelel egybol elontenek az erzelmek. idovel ez majd lohad, ez a lelkesedes, minel tobb tapasztaaltot szerzel.
2012. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valamivel elégedetlen vagy,valami hiányzik az életedből(nem feltétlenül a párkapcsolat,vagy nem csak a párkapcsolat)...vagy a tapasztalatlanság is közrejátszik.
2012. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még... előferdül
2012. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,am most találtam 1fiú magamnak,csak most is eléggé bizonytalan vagyok,mert félek,hogy még mindig a régi barátnőjét szereti vagy szivatásból mondja,hogy bejövök neki,mert eddig az olyan "helyes fiúknak"nem tetszettem(bár elggé szexy csaj vagyok)és most nem hiszem el,hogy végre viszonozza egy srác az érzelmeimet...
2012. ápr. 4. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért van így mert 15 éves vagy kb, és érzelmileg még nem vagy eléggé érett. Ezek nem szerelmek amiről te beszélsz, hanem vágyakozás. Majd amikor megjön a nagy szerelem rá fogsz döbbenni hogy az eddigi érzéseid a közelében sem voltak.


Majd felnősz, jelenlegi korodban teljesen normális.


28/n

2012. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem szeretethiányos lehetsz vagy csak simán kapcsolatfüggő.
2012. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!