Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól döntöttem hogy saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Jól döntöttem hogy saját magamra hallgatok?

Figyelt kérdés
5 év után 3 hónapja szakított a barátnőm velem.Aztán hol beszéltünk hol nem stb.Hétfőn dolgom van pesten (ő most ott lakik)és kitalálta h főzzünk együtt.Először belementem de ma kérdeztem tőle h ez egy teljesen baráti találka lenne és mondta h persze.Erre én kifejtettem h nekem ez nem jó és nekem nem kell már ez az egész ne keressük egymást stb.Unom h rá várok meg lesz-e valami vagy nem nem akarok már csak nyugalmat.Hétvégén 4-esben lesznek ő a barátnője meg 2 srác, és nem akarok a szamár lenni...

2012. ápr. 4. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól tetted, hogy magadra hallgattál!

Legalábbis szerintem!

Bár ezzel páran nem értenek majd egyet...

Van egy ismerősöm, aki nem így tett. A lány dobta párszor, aztán ugyanez mint nálad és összejöttek. Ez ment egy darabig. Egyszer elbeszélgettem a lánnyal komolyabban, (egyébként néha kifejezetten irritált) azt mondta, hogy a srác neki egy biztos pont. Ha nem jön össze senki, akkor őt bármikor megszerzi. Az a félelmetes hogy ez így is van. Nem mondtam a srácnak, hogy ezt mondta a lány, mert esküvő előtt voltak 2-3 héttel. Kíváncsi vagyok a srác mikor fog kapcsolni...

Szóval igen, jól tetted, hogy magadra hallgattál!

Nem vagy a pincsikutyája...

2012. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abszolut jol tetted.

Csak tarts is ki!

2012. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig azt várta h legyek magabiztos pedig mindig azt tettem ami neki volt jó.lehet nem voltam elég férfias de szeretem még mindig és nem fogom magam az életem végéig kínozni.Egyébként utólag tudtam meg h 3 éve mikor szakítottunk egy másik srác volt a képben.A srác összejött a volt párom barátnőjével erre ő visszajött hozzám h megváltoztam....
2012. ápr. 4. 01:16
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ugy erzed hogy nem tudsz ra baratkent tekinteni akkor hagyd. o ugy tunik maskepp van ezzel. ez azt mutatja hogy te voltal az aki igazan szerelmes voltal, es meg mindig vagysz ra. igy NE menj vele talalkozni mert csak fajdalmas lessz szamodra. o mivel mar nem erez irantad semmit csak szeretett volna a kozeleben latni, erezni, mivel meg tart hozzad, szeret teged, kotodik egy nyugodt erzelmi szinten, de semmi szenvedellyel. en azt tanacsolom neked hogy nyissal mas fele! meglasd jot fog tenni a valtozatossag, vagy ha nem tegy barmit csak FELEJTSD EL ot egy kis idore. nyugtasd meg az elmed. mint amikor tanulsz valamit es alszol ra eggyet. szakadj ki egy kicsit ebbol a tudatallapotbol amiben benne vagy 5 eve! meglasd fel fogsz frissulni es visszater az eletkedved :)
2012. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Nem szabad hagyni, hogy az ilyen kis ribik diktálják a tempót:)
2012. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jól tetted szerintem, hogy nem mentél bele!Csak saját magadnak okoztál volna fájdalmat.Ha megélsz egy szakítást viszont az érzéseid az illető iránt még nem múltak el teljesen akkor véleményem szerint sokkal jobb távol maradni tőle és minél kevesebbet látni és tudni róla.Aztán az idő majd szépen megold mindent.És ne hagyd, hogy palira vegyenek!Ügyes voltál!Sok sikert a továbbiakhoz!:)
2012. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!