Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ez most szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most szerelem?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de én nem érzek pillangókat a hasamban amikor meglátom. Csak féltékeny szoktam lenni, meg figyelek arra hogy mit veszek fel és hogy hogy nézek ki... de nem tudom hogy ez szerelem-e.. Szeretem és nagyon rossz lenne ha szakítanánk... 14/L

2012. ápr. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
drágám! 14 évesen még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra, na de te tudod. a pillangókat nem kell érezni, a szerelem pedig folyamatosan alakul ki, ergo: idő kell hozzá. ha majd 2 hónap múlva mindig nem tudod erre a kérdésre a választ, akkor gáz van. de! jó úton jársz
2012. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned, hogy vajon szerelmes vagy-e, akkor nem vagy az. A szerelem pedig nem "kialakul", azt nem az idő érleli mint pl. a barátságot. Az vagy adott vagy nem. Ha szerelmesek vagyunk, már rögtön elkezd minket elárasztani a rózsaszín felhő és ez az ami, erősödik. Ha nem érezzük rögtön azt a bizonyos "pluszt", akkor nem is leszünk szerelmesek. Kedvelhetjük, ragaszkodhatunk, elmélyülhet a szeretetünk az illető iránt, de az nem szerelem.
2012. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!