Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen fura szituban mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fura szituban mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Van a környéken egy gyönyörű csaj.

Mindenki odavan érte. 18 éves és 10 pontos szépség lett.

Plusz még konditerembe is jár, tehát az alap adottságai mára átlag felettien szépek. Gyönyörű test, gyönyörű arc.

Én kiskorától ismerem. Időnként eljön hozzám főzőcskézünk, elváltam, idősebb vagyok tőle sokkal, a kislányomat is ismeri,sőt szeretik egymást nagyon. De nem kezdeményeztem nála mert kislány volt.

Aztán van itt a környéken egy csapat.

Ők du 4 kor gyülekeznek egy kisközért előtt, este 8ra berúgnak aztán mindenki megy haza.

Néha odamegyek hozzájuk.

Nah és van köztük egy hangadó velem 1 idős. És ebbe lett szerelmes a kiscsaj.

Egy alkoholistába, akinek napi 6-8 sör a minimum, plusz még be is szív rá.

Én meg most hogy nemrég lett 18 a lány gondoltam hogy rámegyek.

Csókolóztunk nálam a konyhában, elmondta nekem, hogy még nem volt senkivel se.

Voltunk többször 3asban programokon.

Erre most kiderült hogy 2 hete az alkesszal van.. Ezért már vissza se ír nekem, mert meg van neki tiltva...

Wtf?

Mivel ismernek engem itt a környéken arra gondoltam hogy lemegyek és leütök mindenkit.

Nagyon mérges és csalódott vagyok e miatt.

De közben meg ott van bennem, hogy nem engem választott.

Az alkesz mellett áll ki. Már nem is ír nekem, ha meg én írok neki nem válaszol vissza.

Miért tegyek tovább érte én bármit is?


ma 13:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Örülök hogy örülsz te f@sz 😆
ma 20:20
 22/22 anonim ***** válasza:
😂😂
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!