Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak ha látnak egy szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ha látnak egy szebb popót mellet arcot.. képesek elhagyni a párjukat mert más vonzóbb? Az hogy szereti a jelenlegi párját, de a másik mégis jobb. Lányok ti ha látjátok hogy a párotok szebbet lát, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy stabil kapcsolatban több kell egy kerek s#ggnél. A személyiség is fontos, de ha egy kiálhatatlan HP, akkor tuti nem fog elhagyni érte.
tegnap 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ha lát egy csinosabbat, (én is az vagyok), de egy biztos, ha bármikor le merészel cserélni, onnantól kezdve keresztet vethet arra, hogy mégegyszer boldog legyen. Én bármikor találnék mást magamnak.
tegnap 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy MENNYIVEL JOBB az a másik.

Ha több kategóriával, akkor simán dobva lesz a párja, nőknél, férfiaknál egyaránt. Nem is életszerű, hogy a bolti Jóskát megkörnyékezi a topmodell és az lepattintja, hogy "párom van", vagy fordítva.

tegnap 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
Én még olyan nőt nem láttam aki nem radarozgatott volna állandóan a stabil kapcsolata mellett. Mindig keresik a jobb partit,ez beléjük van kódolva és hogy ha adódik egy jobb lehetőség akkor úgy alakítják a helyzeteket a párjukkal hogy gyorsan szakítás legyen a vége,ahol persze a palijuk a hibás. Aztán egy pár nap múlva már az új kannal pózolgatnak a fészbukon.
tegnap 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítják.


Szereted? Ha igen nem csalod meg és nem hagyod el és nem csábítanak-.

Ha nem szereted akkor hamar elcsábítanak és meg is csalod.

tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akinek vissza kell fognia magat azt nem szerelmes.. a normalis nem is hagyja hogy ki alakulhasson barmi egybol odebb all.
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Nem is életszerű, hogy a bolti Jóskát megkörnyékezi a topmodell és az lepattintja, hogy "párom van""


De. Nagyon is. A bolti Jóska tudja, hogy a top modell nem lesz sokáig vele, és akkor egy formás sggért feladta a kapcsolatát, amilyent nehezen fog találni újból.

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek párkapcsolatba lenni ha ennyire elvan k*rvulva az egész. Tudom hogy szeret a párom engem, de látom érzékelem és tudom hogy van neki vonzó nő akire azt mondaná hogy jöhet. Már a tudat is elég ahoz hogy elkedvtelenedjek. Az a férfi aki tiszteli csodálja a párját az bele sem gondol milyen lehet egy másik segget fogni.
tegnap 20:08
 19/19 anonim ***** válasza:

#17,

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hány ilyennel találkoztál?

" A bolti Jóska tudja, hogy a top modell nem lesz sokáig vele"

Igen, nagyon át fogja gondolni mindenki, amikor a mindenkori ideálja kínál neki kapcsolatot.

"és akkor egy formás sggért feladta a kapcsolatát, amilyent nehezen fog találni újból"

Igen, nagyon nehezen fog találni még egy sarki Jucikát :D

Csak 3 perc múlva.

Viszont önigazolásból jeles :)

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!