Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felkeressem az exem? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem az exem? Ha igen hogyan, mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Ő volt igazából életem szerelme... senki iránt nem éreztem még olyat mint amit a vele való kapcsolatban...majdnem 2 évig voltunk együtt viszont az én hibambol adódóan tönkre ment a kapcsolatunk. Sajnos a vége felé már nem igazán voltam hűséges hozzá ami azt eredményezte hogy szét mentünk majd megint összejöttünk és ez elég sok ideig így ment...aztán a legvégén volt egy srác a sulimbol aki miatt szakítottam az exemmel úgy hogy letiltottam...azóta volt nagyon sok sráccal dolgom.. kapcsolatból kapcsolatba ugraltam de mindenkiben csak ot kerestem és ezért egyik sem tartott túl sokáig...korábban is fel akartam már keresni de letiltott ő is...viszont most vettem észre hogy messengeren feloldott amit nagyon furcsálok...érzem egyszerűen hogy lehet hogy o lenne az a nagybetűs szerelem az életemben és szeretném visszaszerezni...segítsetek kérlek

#szerelem #ex #visszaszerezniazexem
ma 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Segítek: HAGYD BÉKÉN!



MEGCSALTAD, HOGYAN LEHET ÉLETED SZERELME? Aztán ki tudja mennyi pasassal kavartál, párkapcsolatban voltál. Ez neked az élet szerelme definíciója? 100% ha nem oldott volna fel akkor eszedbe nem jutna rá írni és arról habbogni, hogy szereted. Nem jött össze másokkal szóval elővennéd őt. Mivel kevered a fogalmakat és kapcsolatfüggő vagy inkább pszichológushoz kéne járni és nem az exedet zavarni, megint tönkretenni.

Egyébként rá írhatsz, de honnan tudod, hogy működne-e amikor megcsaltad és kapcsolatfüggő vagy? És ha csak szex miatt lennél jó neki?

ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez elúszott. Hiába keresed nem érdekled őt. Keress mást.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kedves egyes, 17 év után is visszasirom az exemet, akit a tomboló hormonjaim miatt 19 evesen megcsaltam, és kidobtam. Hibáztam, nem voltam elég érett, és nem becsultem meg. Van ilyen is.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem tudom, hogy ezek után mégis mit lehetne mondani neki... Valószínűleg ő is tudja, hogy milyen életet éltél.

Nem voltál hűséges hozzá, mert mindenkiben őt kerested. Ugyan...


Szerintem inkább egy jó pszichológusra lenne szükséged, hogy miért teszed ezt másokkal.

ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát persze....
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!